Sony VAIO

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Alexandra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 03. Feb, 2008, 14:00

Sony VAIO

Príspevok od používateľa Alexandra »

Dobry den, ja by som sa chcela opytat, ci mi vie niekto poradit kde stiahnem ovladac na kameru, mne ta vstavana vobec nejde. Mala som original windows vista, teraz mam xp, nemozem ten ovladac nikde najst. Je to sony vaio, vgn-fe48g/h. Pomoze mi niekto? Dakujem, Sasa
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

No chvilu som googlil, ale pozeral som ze maju viaceri s tym problem .... Ovladace na XP zrejme nie su k dispozicii ... Skusala si to preinstalovat rucne z CD co su ovladace na Vistu?
Používateľov profilový obrázok
Alexandra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 03. Feb, 2008, 14:00

ahoj

Príspevok od používateľa Alexandra »

myslis nainstalovat ovladac z visty do tohto xp? myslis ze to moze fungovat?
Používateľov profilový obrázok
Alexandra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 03. Feb, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa Alexandra »

:D :D :D MAM TO, MAM TEN OVLADAC, TAKZE KED NIEKTO POTREBUJE, PODELIM SA :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

Jerry napísal:No chvilu som googlil, ale pozeral som ze maju viaceri s tym problem .... Ovladace na XP zrejme nie su k dispozicii ... Skusala si to preinstalovat rucne z CD co su ovladace na Vistu?
Praveze ovladace su na nete, bo kamos ma tento notebook a priniesol mi ho, ze mu mam preinstalovat Win ...a samo nedal mi ani jednu instalacku.... tak som nasiel na nete...
Spoiler: ukázať
PC1: Core i5 750@4Ghz+sNoctua NH-U12P SE2, Asus P7P55D Pro, 2×2GB DDR3 Corsair 1600Mhz CL9, MSI HD5970 2GB, System disk: WD Velociraptor 300GB, 1000rpm, 1TB Seagate Baracuda SATA II 32MB+320GB Hitachi 16MB ,DVD+RW Plextor 760A, SB Creative X-Fi Xtreme Music+Creative I-Trique 3200, Seasonic M12-600W, Case Chieftec LCX-01SL-SL-B, 22" EIZO S2231WE-BK (S-PVA),Mouse Logitech MX518, WinXP
PC2:NTB MSI GT660, Intel Core i5540M , 4GB DDR3, 500GB WS, nvidia 285M GTX 1GB, etc...

Návrat na "Ovládače a BIOSy"