Asus P5k problem...

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
bluedragon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa bluedragon »

Mam uz v kratkom casovom slede druhu P5K (predaj celeho PC a kupa noveho) a s problemom zatuhnutia ci predlzeneho bootovania som sa nestretol.
Neskusali ste najnovsie ovladace?
Vzdy stahujem priamo od vyrobcov chipov to najnovsie (Intel, Realtek ...)

Home: ASUS P5K, C2D 4500@3,003 (AC), 2x1GB Corsair, ASUS HD3850 256MB 770/2000 (AC S1), Samsung 250GB, ASUS DRW-1814BL, BlueStorm 400W, TT Soprano, Logitech MX 3200, LCD Fujitsu Siemens X19, Sennheiser HD202
Mobile: IBM/Lenovo ThinkPad T61

Gugluj
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Jarno »

No neblaznite :8O: ja si idem teraz kupit tuto doskuAsus P5E a tak nebude blbnut??? :?:

PLS prosim poradte bo uz ju idem kupova :?
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Jarno »

marchtin napísal:to HAZO: ano presne tak to robi viacer. uzivatelom.. bude to asi doskou, nepomaha ani novy bios ani zmena diskov ani ked su v raide... zaujimava chyba.. P5K, P5KC, P5K E robi to na vsetkych doskach tejto rady...
Moj tato ma P5K E a robi mu tiez ze mu nechce nabehnut win.. da sa ta vada dako odstranit??? (mysleli sme si ze je to zdrojom a tak sme ho vymenili a nic vymenili sme potom uz 3krat ale uz za 500W a urobilo to a po mesiaci sa to zasa vratilo :?
Používateľov profilový obrázok
hazo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2001, 20:00
Bydlisko: Partizánske

Príspevok od používateľa hazo »

Jarno napísal: Moj tato ma P5K E a robi mu tiez ze mu nechce nabehnut win.. da sa ta vada dako odstranit??? (mysleli sme si ze je to zdrojom a tak sme ho vymenili a nic vymenili sme potom uz 3krat ale uz za 500W a urobilo to a po mesiaci sa to zasa vratilo :?
este som na to nepisiel... mne to robi z 10 zapniti kompu tak 1-2x... potom staci stlacit eset a nabehne OK... takze to neriesim...
ASUS P5Q; Quad 8300 AC Freezer7 Pro cooler; 4x2GB DDRII kingston HyperX 2x500GB SATA WD + 1,5TB Maxtor; Sapphire HD4850 512MB DDR3 Accelero; LG 20" LCD L206WTQ-WF 2ms DVI; a kopa haraburdia okolo
marchtin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 22. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marchtin »

ono to nezamrzne staci pockat 15s a nabehne to aj bez resetu...
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Jarno »

marchtin napísal:ono to nezamrzne staci pockat 15s a nabehne to aj bez resetu...
Ale ja som nemyslel u mna ze zamrzne Winows ale normalne zuapnem a nic zioadna reakcia na monitore a nic .. musim potom vypat zdroj postlacat on off a skusat opat a mozno 3x sa uz zapne ze sa mi ukaze signal v monitorea nabiehaju veci
marchtin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 22. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marchtin »

..tak to ti potom reklamuju.. z vlastnej skusenosti...
Používateľov profilový obrázok
hazo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2001, 20:00
Bydlisko: Partizánske

Príspevok od používateľa hazo »

Jarno napísal: Ale ja som nemyslel u mna ze zamrzne Winows ale normalne zuapnem a nic zioadna reakcia na monitore a nic .. musim potom vypat zdroj postlacat on off a skusat opat a mozno 3x sa uz zapne ze sa mi ukaze signal v monitorea nabiehaju veci
mno tak to je ine.. . mne asi 1-2 starty z 10 niekedy vytuhne na logu WINDOWS (logo na ciernom pozadi - co pod nim zacnu behat modre stvorce pri starte...) po resete nabehne vzdy na 1 sup...
marchtin napísal:ono to nezamrzne staci pockat 15s a nabehne to aj bez resetu...
mno bohuzial... nechal som to tak na skusku aj viac ako 5-10 minut a nic... takze potom RESET a nabehne hned... ale njeje to tragedia... robi to naozaj 1-2x z 10 zapnuti kompu...
ASUS P5Q; Quad 8300 AC Freezer7 Pro cooler; 4x2GB DDRII kingston HyperX 2x500GB SATA WD + 1,5TB Maxtor; Sapphire HD4850 512MB DDR3 Accelero; LG 20" LCD L206WTQ-WF 2ms DVI; a kopa haraburdia okolo

Návrat na "Základné dosky"