ASUS WiFi karta WL-138g, v.2 na Viste

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
bucala
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Brestovec 449, Myjava 90701

ASUS WiFi karta WL-138g, v.2 na Viste

Príspevok od používateľa bucala »

Zdravim mam taky problem...... mam v baraku wifi siet a stolny PC. Kupil som si ASUS Wifi WL-138g, v.2 ale mam problem zo signalom. Signal mi najde ale pise mi ze je slabi a nechce ma pripojit. Ale mam aj notebook a ten z presne tej istej pozicie pripojit ide ale je tam XP. Na Viste to proste napise ze slaby signal a nechce to pripojit.
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... a96ccf6c26
a neda sa mi tam dostat ak to zvolim da mi to moznost iba diagnostikovat a opravit alebo vybrat inu siet. Co s tym????Chcel som sa pripojit aj cez ASUS WLAN Control Center ale na Vistu nefunguje...... pleas poradte... DIk
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2 4600+ EE, Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: ASUS M2N-SLI Deluxe,
RAM: A-DATA Vitesta DDR2 2x 1GB 800+MHz dual Extreme Edition,
VGA: GAINWARD 8965 Bliss 8800GT 512MB, HDD: Hitachi 82GB, WD 320GB, PSU: Eurocase 450W,
Monitor: 22" Samsung 2232BW, OS: Windows VISTA 32bit
Používateľov profilový obrázok
Misisoso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 10. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

fuha

Príspevok od používateľa Misisoso »

Pricin moze byt vela. Skus dat debnu s PC na stol a skusit tak,alebo ci si zadal spravny kód, alebo potom skus naklonovat MAC adresu. Pokial sa bude tvoj adapter do PC tvarit ako to z notebooku a nepripoji sa, skus dat update na drivery, alebo navstiv stranku ASUS a pozri si drivery pre Vista. Viac neviem, som amater
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

henten vista manager na wifi je riadny shit. bol som 3 metre od AP a ukazalo mi ze slaby signal a nepripojilo ma. skusil som potom wifi manager od inej firmy a vsetko fungovalo bez problemov. mam wifinu intel 4965AGN a knej som dostal aj intelacky manager na wifi siete a ten funguje bez problemov.
vsetko mi je jedno

Návrat na "Hardware všeobecne"