Asus M2N-E + program pre regulaicu otacok fanov

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Ivkopivko12tka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely

Asus M2N-E + program pre regulaicu otacok fanov

Príspevok od používateľa Ivkopivko12tka »

Ahoj

Mam problem. Speedfan mi na tejto doske nefici korektne, resp rychlost vetracikov absolutne nejdu nejako ovladat. Prave som dal do predu bedne novy thermaltake a vrci mi jako krava, predtym tam bol 8cka arctic cooling, takmer ho nebolo pocut a toto je 12cm a vrci krasnych 1445+- ... spoliehal som sa na speedfan, no nic z toho, asi mi nepodporuje dosku

Chcem sa spytat ci existuje este nejaky program podobny speedfanu s ktorym zregulujem tento ventilator. Nechcem ho odpajat, mam tam hned za nim disky a urcite pomaha aj prudeniu v bedni

edit : Neviem ci som to skor nemal dat do "Zakladne dosky alebo Hardware vseobecne" ... prosim admina o posudenie a pripadne presmerovani/zmenu nazvu threadu
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7125
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa gammaray »

Ako sa tak divam TU tak ti nepodporuje Tvoju dosku, ale M2N-E SLI ano, no Tvoja nie. Budes to asi musiet uregulovat len odporom.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit

Návrat na "Programy a problémy s nimi"