ktory soft na torrenty

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

uz z toho porovnania je jasne, ze jednicka je Azureus. ovsem treba sa trocha pohrat s nastavenim. potom nema konkurenciu.
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Príspevok od používateľa palee »

jedine uTorrent... nie je co riesit... :D
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

osobne som velmi dlho pouzival bit lord vdaka vlastnosti vyhladavania torrentov....no potom som dosiel nato ze naco pouzivat program ktory ma 20 mega ked lepsie stahovanie dosianem cez uTorrent...cize jedonznacne terazh u mna vyhrava utorrent
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

uTorrent :ok:
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

ehm.....sa mi zda nejak cudne ze kazdy pise utorrent......
akoze v pohode program, zere malo RAM a tak...
ale u mna jednoznacne vyhrava Azureus, po chvilke nastavovania nie je lepsi BT klient.... :ok:
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

azareus = utorrent, ten isty soft len v inom softe napisany.
bitcommet nepouzitelny kedze vsade je uz ban zanho
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
EightBall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 307
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (21)

Príspevok od používateľa EightBall »

jararak napísal:azareus = utorrent, ten isty soft len v inom softe napisany.
bitcommet nepouzitelny kedze vsade je uz ban zanho
WTF za BitComet je BAN ??? To pocujem prvy krat mne sa to este nestalo...a to stahujem neco skoro nonstop (aj ked nekedy sa neco aj nerozbehne ale to skor tym ze to nikdo nema).
Intel E2180@3000Mhz (Freezer 7 Pro) Asus P5K/EPU 3x1GB A-Data Vitesta EE 4-4-4-12 at 900mhz Gainward 9600GT 512MB (Zelman VF900) Samsung 225MW LC Silent Giant 550W + Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
mixal1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 451
Dátum registrácie: So 01. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Kosice

bitcomet

Príspevok od používateľa mixal1 »

jaaj ked si spomeniem kolke tazke GB sa cez bitcomet stiahli, kedysi som mal spusteny PC 24/7 a stahoval som vsetko co bolo po ruke, este aj cinsku hudbu a indicke filmy...ale odkedy som presiel na utorrent, je praca s tym este lahsia,v pohode aj 75gb torrenty, lepsie sa v tom orientuje,a hlavne, ziadne caste updaty ako to je pri bitcomete. jednoznacne utorrent.
Používateľov profilový obrázok
guess2k6
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Št 28. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Prešov (23)

Príspevok od používateľa guess2k6 »

no ak mas net od tcomu a nemas modem s podporou NAT tak ti mozem doporucit BitSpirit....dokaze to obyst :)
ak to nie je tvoj problem tak Azureus
Desktop:MB: MSI K7n2 Delta, CPU: Athlon XP 2600+@3400+ + AC Copper Silent, Ram: PQI 2x512mb 400mhz, Gk: Inno3d GeForce 6600GT 500/1000@540/1120 + Zalman VF700AlCu, Zdroj: Delux 420W, DVD-RW: LG 4166B, HDD: Maxtor 80GB 7200ot., 19" LCD LG L194WT-SF
Laptop: Apple MacBook 13,3 Unibody Cpu: Intel Core2Duo 2Ghz, 2Gb DDR3, 160Gb 5400ot., GeForce 9400M
badyto

Príspevok od používateľa badyto »

Pri uTorrente som mal na notasi taky problem ze mi niekedy zblbol jaksi PC a sekala aj myska disk svietil, totalne naplno pracoval. Musel som natvrdo resetnut.... To sa mi stalo sem tam nepomohlo ani reinstal windowsu. Teraz mam novy komp (vid popis) a ma tam vistu a tiez som mal par krat problem ze som mal jedno jadro na pc vytazene na 100%, ked som pozrel taskmanagera tak "System" vyuzival cele jedno jadro, toto sa mi vyskytovalo len ked som stahoval cez uTorrent. Dalej uTorrent mi nedokazal vyuzit linku, mam 1.5M dole a uTorrent mi tahal maximalne neakych 130kB/s, v oboch pripadoch som to riesil tym ze som presiel na bitComet a uz asi len tak lahko znovu neprejdem na nic ine, bitComet mi taha skoro stale 180kB/s a hlavne mozem pri nom hrat aj hry lebo mi to nezblbne cely system... Co sa tyka tej rychlosti uTorrentu skusal som aj rozne nastavenia co som vygooglil ale nepomahalo... proste mi to tahalo pomaly.
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa stanomx »

nvm zatial som skusil len Bitcomet a Bitlord ak chces mat pokoj aby sa ti program nehrabal tak kam nema tak jednoznacne Bitlord je asi tak narocny na hardware ako Minesweeper ani neves ze bezi ak chces Bitcomet tak to nie je zla volba ale casto chce stahovat ak prehliadas v IE a pod. ale da sa to vypnut a pre zvysenie ryhclosti si stiahni Universal Torrent Accelerator je volne siritelny a freeware stahnes to vsade dokonca vyrobcovia programu pisu 400% zdvihnutie downloadu samozrejme ked je to mozne (peers)
ja som aj za Bitcomet aj za Bitlord avsak Bitcomet zobrazuje viac informacii a nastaveni ale je trosicku narocnejsi abo Bitlord.
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
kLemOo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pi 10. Okt, 2008, 21:52
Bydlisko: Tlmače

Re: ktory soft na torrenty

Príspevok od používateľa kLemOo »

Ja uz rok pouzivam Bittorrent a som spokojny ... je dobry aj FlashGet stahuje okolo tych 50kb/s ale nenajde vecsinu torrentov ...
Poznanie, sloboda, spokojnosť...
Spoiler: ukázať
|MB:MSI KT6V-LSR |CPU: AMD Sempron 2800+, 2,1 Ghz |RAM: 1Gb DDR SDRAM |VGA: nVIDIA GeForce FX 5200 128 Mb |HDD: Hitachi80 Gb 7200 ot.|OS: XP 32-bit|
Universe is the REAL WORLD!
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: ktory soft na torrenty

Príspevok od používateľa xcubus »

ja by som ti odporucal Azureus, alebo teraz uz tusim Vuze :) velmi dobra vec..aj ked uz cez torrenty netaham, je to podla mna hlupost :D, kedze S a P nie je vzdy vela...nehovoriac o fake torrentoch

Návrat na "Programy a problémy s nimi"