Nemoznost otvorenia zloziek na E-cku

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
KingP1n
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 287
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Nemoznost otvorenia zloziek na E-cku

Príspevok od používateľa KingP1n »

Disk mam rozdeleny na 2 casti - 1. pre windows (C) 2. data (E)

Na E-cku sa mi zrazu nedaju otvorit zlozky s nazvom Counter-strike a Warcraft III.
Ked sa ich pokusam otvorit, vyhodi ma a nic sa neotvori.
Ked ich premenujem, otvorit sa daju - files vidim, ale ked spustim nejaky .exe subor tak napise chybu.

Jeden den to islo, a na druhy nie.. Rozmyslal som co som mohol urobit, ze to neide, ale jedine co som urobil vtedy co obvykle nerobim je, ze som skpiroval film na USB kluc..

Spojitost medzi tymito dvoma zlozkami vidim len v tom, ze tieto hry hravam online.

Tento problem sa mi stal uz aj v minulosti na tomto istom PC, no nejakou nahodou sa to vyriesilo. (Neviem ako)

Predtym aj teraz som skusal uz asi vsetko : vymazanie zlozky, reinstall, aktualizacie ovladacov VGA, defragmentacia disku, precistenie disku pomocou roznych antivirovych programov a utilit na cistenie disku, preinstalovanie driverov k doske...

Vysvetlujem si to len tak ze si zo mna ten komp robi srandu. :?

Dakujem za rady.
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

zaujimavy problem,

po prvych vetach mi napadlo, ze by mohol byt problem v opravneniach NTFS pre pristup k disku ... ale tie ostatne problemy tomu velmi nenasvedcuju ...

preformatoval si celu particiu po tom, ako sa to stalo prvykrat (davnejsie) alebo je tam stale ten isty fielsystem? lebo ak si to nechal tak, moze to byt iba prejav toho isteho problemu z minulosti ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)

Návrat na "Programy a problémy s nimi"