Problem s Notebookom

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

disk vyber, kup si redukciu aby si si ho mohol pripojit do PC a skopiruj data, potom vloz s5 disk a daj na reklamaciu... ak sa nemylim, vymena HDD a RAM je povolena bez stratenia zaruky... :wink:

//presunul killswitch
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

Rada 1: Miqra ti docela polopatisticky napisal, co a ako. Ak si s tym nevies dat rady, najdi vo svojom meste/okoli niekoho/firmu, co to za teba urobi. Inak termin zhori a frajerka bude pisat odznova.

Rada 2: Pozicaj frajerke svoj NTB ak nejaky mas, vymen len HDD, daj si zalohu na kluc v safe-mode a daj s5 svoj HDD aj z datami... Takto by som to riesil ja.
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota
Používateľov profilový obrázok
shadower
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa shadower »

lenze pokial viem tak ked das svoj HDD kde mas aj win do ineho tak ti nepojde ...som to skusal ale te windowsi furt vymislaju ...cize len vybrat dat do skrinky pre pomocny skopcit,vratit a ist otrieskat im to o hlavu kde to kupila ...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ty nemas z toho disku pustat win na kompe, ty len skopcis data, ked si admin na tom druhom kompe tak nemoze nic papulovat, popripade ho hned ukludnis
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Príspevok od používateľa blackbox »

a co sa tyka problemu, tak na 90% to bude odpalena zakladna doska alebo zdroj.(skor doska). a to ti vymenia iba v servise ak je v zaruke. ak nie je tak ta doska je dost draha a ak ma starsi NB, tak nech si kupi rovno novy. BTW preco si tu bakalarku nezalohovala napr. na USB, mail, CD atd., atd.. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Návrat na "Mobilné PC"