Pomoc so startom...

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
JeDe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30. Apr, 2008, 14:00

Pomoc so startom...

Príspevok od používateľa JeDe »

Seruste vsetci...Neviete mi povedat kde bude problem, ak : Zapnem PC nabehne mi vsetko pekne modra obrazovka s textom "Vitajte" a koniec...Da sa s myskou hybat len to ze nemam ikony,neda sa dostat do Windowsu...Podari sa mi nastartovat PC mozno na 20. pokus...Ale ked nabehne tak vsetko ide tak ako ma...Kde by mohol byt problem?...Este podotykam ze som dal do neho nove ramky...
MSI:MS-7030 ver 1, AMD Athlon 64 2800+, Sapphire Ati Radeon X1600 Pro 256MB TVO-DVI I, 2x1GB DDRAM PQI 400 CL 3, Barracuda 160 , Eurocase 450W
Používateľov profilový obrázok
Sandman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Piesok

Príspevok od používateľa Sandman »

skusal si safe mode?kukni ci ti daky HW nestrajkuje v spravcovi zariadeni,virus - cekni spravcu uloh ci sa nepusta daka vec "navyse"
pripadne skus pred bootovanim stlacat F8 a v ponuke daj - poslednu znamu funkcnu konfiguraciu,ak nepomoze skus reinstal win nakoniec :)
Používateľov profilový obrázok
JeDe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30. Apr, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa JeDe »

Uz som kvoli tomu robil windows...nepomohlo...V spravcovi nestrajkuje nic...Ak dam poslednu zmenu odfakli mi jedine slovencinu a zastane na tom istom bode...Cize do windowsu sa opat nedostanem...
MSI:MS-7030 ver 1, AMD Athlon 64 2800+, Sapphire Ati Radeon X1600 Pro 256MB TVO-DVI I, 2x1GB DDRAM PQI 400 CL 3, Barracuda 160 , Eurocase 450W

Návrat na "Hardware všeobecne"