Nove Need for speed (12)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

Ja si zahram urcite aj najnovsi diel NFS, auticka ma proste bavia... Keby to malo ovladatelnost ako TDU, grafiku ako Pro Street a hlavna idea by bola ako v Most Wanted tak by sa mi to aj pacilo.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4691
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa scream »

Neviem preco pri kazdom "release threade " treba pocuvat dokola hlasky typu "omg dalsie NFS" "NFS 5 rulezz" pripadne " NFS pre deti" "Zase arkada" a podobne...
Seria NFS sa nikdy na nic ine ako na arkadovku nehrala. Hlavnou ulohou bolo hraca zabavit a to sa im podla mna dari od NFS 1. Dnes sa vela kvalitnych racingoviek nevidi preto by som namiesto "omg dalsi diel..." bol rad ze si budem mat konecne co zahrat.

Ja osobne sa na kazde NFS velmi tesim lebo auticka mam proste rad a zatial som presiel kompletne vsetky diely od NFS1 az po pro street a ani pri jednom som sa nenudil.

Aj ked sa od noveho dielu nikdy nedaju cakat nejake prevratne zmeny, myslim ze to bude zase perfektna grafika, jemne pozmenena fyzika, model poskodenia ( im to trvalo), kvalitny zvuk a hlavne vela vela zabavy...

PS: pre tych co si myslia ze NFS:PS sa radi ovladanim pre 11 rocne deti, skuste si povypinat vsetky driving aids :wink:
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3738
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

scream napísal: Seria NFS sa nikdy na nic ine ako na arkadovku nehrala
si zrejme nikdy nehral takmer dokonale Porsche 2000 :) , ktore hratenostou strcilo do vrecka vsetky most-wantedy aj undergroundy dokopy
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

Porsche 2000 som hral a poviem vam ze po underground 1 a 2 to bol najlepsi diel NFS serie.. :) Most Wanted bolo taktiez dobre carbon vobec a co sa tyka PS tak zavrel by som ludi co vymysleli tu hru a ti ktori sa podielali na vymyslani fizyki a znicenia aut tak tym by som podal ruku :)

a od noveho NFS necakam vobec ziadne zazaraky....mali by uz prestat
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Xenon »

scream napísal:
PS: pre tych co si myslia ze NFS:PS sa radi ovladanim pre 11 rocne deti, skuste si povypinat vsetky driving aids :wink:

Malina aj s vypnutymi AIDS. Skus Live For Speed, Richard Burns Rally a potom nieco hovor. :wink:
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4691
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa scream »

Xenon: "malina" je urcite prehnane tak ako aj "hra pre deti"....

Ja neviem preco sa pri NFS musia riesit vzdy simulatory... Ja ked chcem realne spravanie auta tak zoberem kluce, sadnem do auta a hotovo




8)
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Xenon »

Ale mne tam chyba tych 500 koni pod zadkom. Ale dost OT. Tesim sa aj ja a dufam, ze ma to zaujme. Neviete aku to ma mat temu? Cisto tuning alebo len drahe auta?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4691
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa scream »

"ProStreet celkom nesplnil ocakavania EA o predajnosti, a tak sa Dalsia cast vrati k starsim dielom a ponukne otvoreny free roam, teda volny pohyb po meste. Jednou z jeho hlavnych prednosti ma byt aj novy, avsak blizsie nespresneny, dialnicny battle mód. Aj keD prezident EA Games uviedol, ze sa nove Need for Speed vrati k zaciatkom serie, myslel skor na diely ako NFS: Underground alebo Most Wanted. Keby sa nove NFS vratilo k uplnym zaciatkom, dockali by sme sa zatvorenych trati z bodu A do bodu B v exotickych lokaciach s najdrahsimi supersportmi ako je Ferrari, Lamborghini a Dalsie. Need for Speed s poradovym cislom 12 a zatial neznamym podtitulom vyjde pravdepodobne v novembri 2008."
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3738
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

scream napísal:...vyjde pravdepodobne v novembri 2008."
Keby aspon neboli site tak horucou ihlou (co pol rok to novy diel) :roll: Chce to trocha aj zamakat a hlavne prekopat ten engine. NFS boli zname svojou uzasnou grafikou , ale od UNDGND2 je to v postate stale to iste (u ProStreet zamakali jedine na autach)
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4691
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa scream »

Ked uz tak NFS vychadza pravidelne kazdy rok (a velmi sa mi tento zvyk paci). Sity horucou ihlou teda je ale zas ja uz seriu NFS berem nieco ako NHL,FIFA atd.... s jemnymi upravami je to stale o tom istom, vela noveho sa tam uz neda (nechce) vymysliet. Tymto davaju priestor dalsim hram ako bol napr TDU. Co sa tyka grafiky tak racingovky ktore sa mozu graficky rovnat s NFS by som spocital na prstoch jednej ruky... Optimalizacia paradna, PS som zahral aj na x1900GT 256MB na high....
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Nechcem niekoho urazit, ale podla mna klesa uroven NFS serie preto, lebo to stale viacej robia pre "vymletych" konzolistov. Naposledy sa s pouzitim mysi a klavesnice asi pocitalo u NFS 5. Underground 1 a 2 boli este celkom obstojne. Most wanted som presiel len preto ze vtedy nic ine nebolo, Carbon som nepresiel, nuda, a so zadovazenim Prostreet som sa ani neobtazoval... Ano je sice pravda ze seria NFS je priamo vyvijana pre konzolu, ale aj ludia co vedia viac nez len strcit CD do mechaniky a stlacit play si chcu zahrat nieco poriadne.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa lacika »

fobos napísal:
scream napísal: Seria NFS sa nikdy na nic ine ako na arkadovku nehrala
si zrejme nikdy nehral takmer dokonale Porsche 2000 :) , ktore hratenostou strcilo do vrecka vsetky most-wantedy aj undergroundy dokopy
Porsche mi nechce ani nainstalovat na XP :cry: :cry: :cry: a to mam jedinu originalku :E moje PC ma nema rado..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"