MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
AnarchY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 15. Jún, 2008, 13:13

MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa AnarchY »

Cawte ... dnes som len tak cirou nahodou rozobral komp chcel som pozriet ci su ramky dobre zasunute lebo pri hrani mi dost casto padal komp .. ze sa mi restartoval alebo uplne zasekol ... som si vsimol ze ked som spustil hru tak na zaciatku mi isla dobre ale po chvili mi to zacalo uplne trhat ... dnes som bol totalne zhrozeny ... chladic s mojej grafickej karty MSI GEFORCE 6600GT len tak vysel dole a vobec sa netocil ... uz pred dvoma dnami som chcel taktovat grafiku a jak som spustil NVWIEV tak mi tam hadzalo warningy ze mam teplotu GPU 85stupnov myslel som ze chyba je len v cidle ... tak neviem co mam teraz robit .. ja som fakticky hral CALL OF DUTY 4 co je totalne hardwarovo narocne , hral bez chladica :D ... sakra ale grafika slape ... len ten chladic ... neviem ho tam dosrubit to je len nasadene hore ... ako to mam spravit .. neviem ci uz aj ten motorcek nie je zly ... lebo cele sa to tam nejak hybe ,,, sakra pomozte mi pls .. da sa kupit taky chladic na tuto grafiku .. alebo ten motor co to toci ... aj tie zavity tam su uz zle ... myslim ... :E
Používateľov profilový obrázok
0Ro!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Gelnica

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa 0Ro! »

chod do sekcie FAQ a tam je thread voltmody...v nom som upravoval tuto kartu, mozes tam vidiet, ako som upravil chladenie ;)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa jararak »

odpadnuty chladic je bezny problem gtckovej rady 6600, daj nato zalman cf700 alebo primecooler alebo mozno s2 by nato pasol
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa Mirdis »

je podpora S2 na 6600 serie..takze ked nechces kupovat novu grafiku a chces si nechat tu tak jednoznacne S2 a mas tiche a ucinne chladenie ;)
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
AnarchY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 15. Jún, 2008, 13:13

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa AnarchY »

A kolko to stoji ? :laugh: ... to uz kupim asi celu kartu novu ne ? :-(
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa lopo1 »

skoro smiesny peniaz AC A S2
Homestation
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Scythe Fuma rev.B l MB: ASrock B450 Pro4 l RAM: 2x ADATA 8GB DDR4 3000MHz CL16 XPG GAMMIX D10l GPU: Sapphire Radeon RX 6700 XT NITRO+ l HDD: ADATA XPG SX8200 SSD 240GB + 1T SSHD Seagate l PSU: EVGA 500BG l Case: SilentumPC Regnum RG1W l Coolers: 1x Noctua NF-P12 + 2x Noctua NF-S12B PWM l Monitor: Dell UltraSharp U2719DOS: W11
Workstation
Spoiler: ukázať
CPU: Ryzen 9 5950X + Fractal Design Lumen S28 l MB: Gigabyte X570S AORUS ELITE AXRAM: 4 x G.SKILL 32GB DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB Neo l GPU: Gigabyte Aorus GeForce RTX 3090 Ti Xtreme Waterforce 24G l HDD: System Samsung 980Pro 1T + 2xSamsung SSD 870 EVO 4TB l PSU: Silverstone strider platinum st1000-pts l Case: Fractal Design Pop XL Silent Black Solid l Monitor: 2x 27“ 4K Philips PHL279M1RV
AnarchY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 15. Jún, 2008, 13:13

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa AnarchY »

no ano 350sk .. a novu mam za 1000sk od ruky od niekoho ... ok ... dnes som sa s tym troska pohral ... stary ventilator som uplne dal dole ... vysruboval ... a navrtal som diery a dal som hore chladic na procak co ide AMD ... som ho dal tak na celu sirku ... nato som dal este zhora TITAN ventilator ... cize chladia mi to 2 ventilatory velke co idu na procak :D ... vo win mam normalne 53stupnov ked nehram cize bez zataze ... ked hram tak to ma 75stupnov to je dost vela ne ?? sakraaaa :-( :-( :-(

NEVIEM MUSIM NIECO ESTE VYMYSLIET ... CI BOA ... KED SA NAJEBEM TAK FAKT KUPIM TEN AC COOLER ... sakra ... ale vrazat peniaze do stareho srota sa mi uz fakt nechce ...
ANONYM_a7

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

a teplovodivu pastu si tam dal? :hysterical: lebo ako citam .. silno si viem predstavit toje skusenosti s pc... :hysterical:
AnarchY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 15. Jún, 2008, 13:13

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa AnarchY »

Broslowski napísal:a teplovodivu pastu si tam dal? :hysterical: lebo ako citam .. silno si viem predstavit toje skusenosti s pc... :hysterical:
hmm ... vies narozdiel od teba nekupim hned nieco ked nepotrebujem a mozem to mat zadara .. takze asi tak .. pokusim sa tam hore dat nejaky ventilator ... a kaslite nato amatery
Používateľov profilový obrázok
tomas2893
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1014
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: MSI GEFORCE 6600GT odpadol mi chladic

Príspevok od používateľa tomas2893 »

tak toto nechapem, mas tam uz 2 ventilatory ako si napisal a ides sa pokusit tam dat dalsi?? to ma aky zmysel? Este si neodpovedal na otazku ohladom teplovodivej pasty :laugh: a tie teploty co si pisal su v norme

PS: tych amaterov si si mohol odpustit, podla tvojho postupu si tu jediny amater ty
SONY Vaio T13 + PLEXTOR M5Pro 128GB

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"