k850i a problem so zvukom

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

k850i a problem so zvukom

Príspevok od používateľa blackbox »

neviete mi niekto povedať, prečo ak počúvam hudbu v tomto phone s nastaveným equalizérom na mega bass, tak to hrá otrasne? proste basy pretláčajú výšky. keď nie je v podmaze basová linka tak to hrá relatívne dobre, ale keď sa tam spustí tá basová linka tak tie výšky stiahne a vlastne vždy "pomedzi" to ako hrá basová linka /silnejšie-slabšie/ tak aj tie výšky, čiže to má zvuk akoby som si koliečkovým ovládačom hlasitosit zvyšoval a znižoval zvuk stále dokola.. takéto niečo mi robilo fugison rádio o číňakov pred 15 rokmi s kazetou. ale tu? nechápem. neviete niekto či je to problém FW alebo HW phonu a dá sa to vôbec reklamovať? nieje to až tak počuť.. niekto ma určite bude presviedčať, že to tak má byť, alebo to tá hudba je taká (dnb) ale zas ja mám dobrý sluch a na milión percent to hrá takto zle. doteraz som mal k750i a žiaden taký problém som tam nemal. hudba hrala ako mala. ja tomu nerozumiem.. ako je to možné? :cry: :wallbash: dik za rady..
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Používateľov profilový obrázok
pipo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Humenné / Bratislava

Re: k850i a problem so zvukom

Príspevok od používateľa pipo »

zdravim. tej cti vlastnit k850 sa mi nedostalo, ale podobny alebo rovnaky problem som mal s k750. fakt sa to pri takej 80%tnej hlasitosti nedalo pocuvat, myslim ze to bol nejaky system na ochranu sluchu len dost nepodareny. telefon som mal kupovany z T-mobilu. po odblokovani a decustomizovani mi dali novy firmare a tam sa ta chyba nevyskytla. Tebe odporucam aktualizaciu priamo cez telefon, popripade cez SEUS http://www.cyber-shot.cz/firmware/aktua ... n-seus-ii/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: k850i a problem so zvukom

Príspevok od používateľa blackbox »

ja som ho práveže aktualizoval hneď v ten deň ako som ho kúpil, lebo som to našiel na nete, že sa to dá. aj tak to ide tak naprd ako to išlo.. :( možno tam bude problém v inom.. ale netuším v čom :?
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"