zblbnutie pocitaca pri hrach

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
phouzor

zblbnutie pocitaca pri hrach

Príspevok od používateľa phouzor »

zdravim , no takze ked hram hocikedy 1-2x za den sa mi vypne monitor , zvuk z reprakov zacne rozne skripat sustat zavyjat cca 2 mozno 33 a potom uz len pisti (to ide zatial z reprakov) , potom musim vypnut a zapnut pocitac aby som proste mohol dalej pouzivat PC , ale ked pocitac iba restartujem nie vypnem a zapnem pri startovani sa ozve dlhe piiiipnutie a 2 kratke pipnutia z pocitaca a uz nic viac nenabehne .. cize teraz ked sa mi to stane rovno len vypnem a zapnem pocitac a hram dalej.
moj PC : CPU : AMD athlon X2 5000+ black edition , MB : GIGABYTE GA-MA790x-DS4 , VGA : GIGABYTE 8800 GT 512MB , RAM : 2x 1GB KINGSTON 1066 Mhz , 600W zdroj , za zadu compu ide chladny vzduch cize prehrievanim by to byt nemalo a ak mi spravne ukazal everest hodnoty tak 1. jadro 17stupnov , 2.jadro 26 stupnov , VGA 45 stupnov ,taktovane to nebolo, dik za pomoc
Naposledy upravil/-a phouzor v Ne 06. Júl, 2008, 12:27, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Re: zblbnutie pocitaca pri hrach

Príspevok od používateľa robour »

Ak to nemáš pretaktované, vypadá to na nejakú chybu ramky, alebo grafiky. Chcelo by to poskúšať na nejakých záťažových testoch. Napr.. Prime, alebo v Evereste test stability systému ... alebo také Super Pi. Aby si zistil z čoho to vlastne padá.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"

Návrat na "Programy a problémy s nimi"