WIN XP SP+ sp3pack+kamera

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

WIN XP SP+ sp3pack+kamera

Príspevok od používateľa lezgy »

situacia
pred casom som nahodil sp3
vsetko slo
prisla kamera pre frajerku nainstaloval som ze ju skusim, kamera bezala v pohode, tak som ju odinstaloval zabalil a odniesol milej
a teraz si nepametam ci moja bezala dalej lebo skusal som ju az stredu toho
tyzdna a
nejde, takze som opdistaloval nahodil naspet ale na moje prekvapenie zahlasil ze mozno nebude spravne fungovat ze windows za funkcnost neruci-verzia sp2 mi to nehlasila

nech robim co robim kamera nejde a nejde i ked ju po zasunuti do usb najde vyhodi model aj instaluje ale po dokonceni zahlasi chybu a nejake cislo chyby, tusim 157 alebo take nieco
moze byt aby ten bordel robil SP3 balik?
ono to vyzera na softverovu zavadu ale pri mojom stasti...podotknem ze zaruka na nu vyprsala pondelok stredu som ju chcel pouzit nesla, kupena je mimo svk nebola draha ale paramatre ma vynikajuce o to viacej ma to stve...
ja mam podozrenie na softver
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: WIN XP SP+ sp3pack+kamera

Príspevok od používateľa fLex »

s rovnakym problemom som sa stretol u susedov ked som im robil novu webkameru, jednoducho neslo odinstalovat ani len povodne ovladace ani nove nahrat, ci len prehrat povodnymi znova.. kamera teda nesla, dokonca sa obcas tvarila, ze nie je nainstalovana.. (jednoducho mi neprijala ziadne ovladace, ani len povodne)
to co tvrdis uplne sedi na ten isty problem, ale stalo sa mi to na win vista, s tym som nevedel poriadne pohnut, uspel som k nazoru, ze to je prosto posrate windowsom a nic s tym nezmozem, jedine co mi napadlo a pomohlo to aspon spojazdnit kameru prehodit kameru do ineho USB slotu ;-) viac som to uz radsej neriesil, bo to nikam nespelo.. verim, ze take divy by sa ti na SP2 nestali ;-)
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: WIN XP SP+ sp3pack+kamera

Príspevok od používateľa lezgy »

takze uz iba pre spravnost a vyresenie problemu
reinstal systemmu prebehol ok kamera bezi na sp2 momontalne...
asi predsa bude len nejaka vada aj na tej sp3
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
adryan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi 30. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: WIN XP SP+ sp3pack+kamera

Príspevok od používateľa adryan »

toto iste robí mne............... :x
trocha som zisťoval:
do SP3 mrkvosofťaci hodili kontrolu originality a certifikátov. t.j. ako Vista , XP teraz skenuje či nemáte nelegálne napr. videá... nelegálne platené kodeky - mp3 a pod.
... X
mne doknca ešte keďže robím s videom - MOJE VLASTNÉ VIDEÁ SA NEDAJÚ SPUSTIŤ vo Wma playeri a to odkedy som nainštaloval SP3... XP si myslí, že sú to nelegálne kópie.................... ku...vi
taktiež nedomysleli WEB kamery...

Návrat na "Programy a problémy s nimi"