Ako dam video na internet ?

Všetko o digitálnych videách, kodekoch, kamerách, programoch na strih, a problémoch s nimi...
Používateľov profilový obrázok
adryan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi 30. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa adryan »

Proadí mi niekto ako hodím cca 5min video na internet :rep:
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa lacika »

youtube?
Pro ty, co neovládají angličtinu nebo jsou leví na takovýhle věci jsem připravil návod, jak nahrát svoje (např. C-Walk) video na Youtube.com.

Nejdřív registrace na YouTube.com. Vyplníš všechno kromě postal code, to je nedůležitý. Dole klikneš na talčítko "sign up". Na tvůj e-mail ti přijde potvrzovací mail, kde aktivuješ účet na Youtube.

Vrátíš se zpátky na youtube a přihlásíš se. První krok hotovej.

Teďka jak nahrát video ... Nahoře vedle tvýho nicku klikneš na My Account. Pak najdeš tlačítko "Upload New Video". Vyplníš Title (název videa), Description (popis videa, charakteristika), Tags (slova, podle nichž se video dá najít), Video category (Kategorie). Dál Broadcast Options (public - veřejné video, private - soukromé), Date and Map Options (blbost - nevyplňovat), Sharing Options (taky blbost). Zmáčknout "Upload video". Browse vybereš odkud se má video nahrát a dáš "Upload video". :c)
Používateľov profilový obrázok
adryan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi 30. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa adryan »

Super dík :good: ........ aká tam môže byť max. veľkosť videa va akom rozlišení treba video nahrať ?
Používateľov profilový obrázok
adryan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi 30. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa adryan »

všetko mi je jasné, ale nechce mi prísť aktivačný nick.....
:x
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa kajfun »

youtube je sracka, co mas z takeho videa? Pokial predpokladas ze video si budu stahovat ludia s kvalitnym pripojenim na internet, tak ho nahraj na rapidshare.de a mas to... v plnej kvalite, v plnej velkosti a nie ziadne 15fps sracky.

ja vobec nechapem preco ma youtube nejaky uspech a nieto este taky obrovsky aky ma. Tfuj ved to je hnus.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa Snake »

ty radsej redtube nie? :) youtube mu plne postacuje si myslim, nemusi to upovat na rapid a ked to posle kamosovi co ma neverejnu IP a vyhodi mu Please Wait 21213242 minutes tak obaja budu paf...





.
Používateľov profilový obrázok
.:Rytmus:.
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Št 14. Jan, 2010, 22:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa .:Rytmus:. »

Snake napísal:ty radsej redtube nie? :) youtube mu plne postacuje si myslim, nemusi to upovat na rapid a ked to posle kamosovi co ma neverejnu IP a vyhodi mu Please Wait 21213242 minutes tak obaja budu paf...
Stačí mať prémium. Taktiež preferujem rapid/netload linky.. a nie tie 10FPS linky youtube s "extra velkym" rozlisenim akurat vhodnym na mobil
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa shiro »

ty si z kerej jaskyne vyliezol? si najprv nastuduj problematiku a potom maj reci, nakolko na YT uz pekne dlho bezi aj podpora HD videi.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
.:Rytmus:.
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Št 14. Jan, 2010, 22:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa .:Rytmus:. »

aha... tak youtube.. na HD, ano to som videl... a to kvazy HD vyzeralo ako asi moj bezne stahovany podpriemerny divX... fujto... praveze preto nemam rad youtube, lebo YT je len sr.cka
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa MBG »

VERU ! Aj Google je nanič !!! A čo ten Microsoft s nami dorobil ! A, že Adobe si také nekresťanské peniaze pýta za Photoshop, to ani nehovorím ! FUJHA, všetci zlodeji !
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa zwARO »

no hrozne co uz...

kajfun ho poslal na rapidshare.de tam su lepsie cakacie intervaly + malo ludi od tial taha v sucastnosti.

tak to bolo cca pred rokom,teraz je uz mozno ta cakacka spojena s .com

YT bohate staci.neviem ake super videa by ste potrebovali na bezne zdielanie, chalan si natoci bitku v skole na 2xfullHD :-)
Používateľov profilový obrázok
.:Rytmus:.
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Št 14. Jan, 2010, 22:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa .:Rytmus:. »

rs.de mozno malo, kebyze to das na RS.com mas dobry download... vsak skus :)
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa Bird »

ked to das na rs.com tak ti v polke pripadov napise ze teraz stahuje vela ludi pockaj 2 min a bude ti to pisat dalsiu hodinu, rychlost je obmedzena tusim na 50kb/s na rapide treba mat premium inac je to nanic
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa Xenon »

Jedine YouTube. 2 Rytmus: Tie videa, ktore boli oznacene HD nemuseli byt nativne HD-cka. Niekto je taky, ze to da do HD formatu, ked to natacal v SD-cku.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Re: Ako dam video na internet ?

Príspevok od používateľa br4n0 »

Youtube nemôže za to, že tam ľudia dávajú videa z mobilov. Video na youtube môže mať len takú kvalitu (resp. trochu nižšiu kvôli prekomprimovaniu), akú mal zdroj. Youtube samozrejme nie je jediný, je tu x podobných služieb, napr. Vimeo, ktorého kvalita je považovaná za vyššiu.

Návrat na "Digitálne Video"