teplota grafiky

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: teplota grafiky

Príspevok od používateľa lacika »

:rolleyes: ehm.. do 180mm case je to problem.. vychadza ti to akurat ale vzdy je to o ten centimeter viac..
cize asi nezatvoris bocnicu..
http://www.xbitlabs.com/images/coolers/ ... 2_on76.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.overclocking.ru/images/lab/2 ... ncaseb.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
aldceo1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 30. Máj, 2008, 11:21

Re: teplota grafiky

Príspevok od používateľa aldceo1 »

taze otvorena skrina...to asi nie..vyklepem ju s kladivom :laugh: ,ktori ventilator je podobny tomu AC,cena/vykon?
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: teplota grafiky

Príspevok od používateľa Brandoo »

Cawte, ja mam podobny problem s grafikou. Mam 8600GTS Silent a ako ju ošľahala elektrika (asi blesk) tak strasne pecie aj v idle, teplota 70 stupnov. To by som ešte spravil dáko ale mám zdroj Corsair VX550 a hneď ako som ho dal do skrinky začal v XPčku pískat, a také čudné zvuky vydáva, keď zapnem windows media player, ICQ....hru tak vydáva taký vysoký prenikavý zvuk, že mi idú bubienky prasknúť. A s niními zdrojmi to nerobi, len grafike pečie. Zdroj je nový, porate mi niečo, ďakujem..
Používateľov profilový obrázok
perryfarrell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 11:39

Re: teplota grafiky

Príspevok od používateľa perryfarrell »

Vymenit stock za iny chladic jednoznacne pomoze, mne klesli v idle teploty o cca.27 stupnov a v burn dokonca cez 30 a to je velky rozdiel. Cize ak chces popripade taktovat mas rezervu velku ale hlavne tu ide o zivotnost karty takze urcite chladic vymenit :good:
CPU: INTEL Core 2 Quad Q6600+AC Freezer 7Pro MB: ASUS P5KC PSU: Thermaltake TWV500 Memory: Kingston HyperX kit 4x1GB 1066 CL5 GPU: 8800GT+Thermalright HR-03GT+92mm Zalman HDD1: WD Velociraptor 300GB SATA HDD2: WD 160GB SATA HDD3: Seagate Baracuda 200GB SATA HDD4: external USB WD 300GB AUDIO: SB Audigy 2 LCD: Samsung 2032BW Case: Thermaltake VG1000BNS Wing RS CASEFAN: 2x12cm

Návrat na "Grafické karty"