Problem s internetom

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
tralala
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 11. Júl, 2008, 22:51

Problem s internetom

Príspevok od používateľa tralala »

Zdravim,

Neviem, ci to je nejakym programom, ktory internet blokuje. Nefunguje mi totiz nic okrem firefoxu,
nefunguje mi pingovanie adries v cmd prompt, nefunguje icq, hry ani stahovat cez nejaky download manager,
firewall zapnuty nemam, jedine windows firewall, pretoze ho nemozem vypnut, pretoze mi pise " Kvoli neidentifikovanemu
problemu system windows nemoze zobrazit nastavenie brany firewall systemu windows "
Dalej mam problem, ze pri starte win-u namna vybafne toto okno:
http://img148.imageshack.us/img148/9416/problem1ij8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img214.imageshack.us/img214/9060/problemei6.png" onclick="window.open(this.href);return false;
nainstalovat sa to neda.

Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Problem s internetom

Príspevok od používateľa Snake »

presunute.

k problemu: pozri si nastavenia routera/modemu (ak mas) a nastavenia sietoveho adapteru
k tomu programu: skus ho odinstalovat/preinstalovat





.
tralala
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 11. Júl, 2008, 22:51

Re: Problem s internetom

Príspevok od používateľa tralala »

S routerom/modemom to nic nema, doteraz to bezalo v pohode, nic som nemenil len som si nainstalovat sp2. Po dalsom zapnuti pc sa to zacalo, skusal som odinstalovat sp2, no zobrazila sa mi tabulka, ze system nevie najst nejaky subor a service pack sa neodinstaluje. Nechapem ako moze ist ff a ostatne programy sa spravaju ako keby internet nefungoval.
Používateľov profilový obrázok
Archon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Problem s internetom

Príspevok od používateľa Archon »

takže
CTRL+ALT+DEL=>založka procesy => zväčšiť okno tak aby sa na screenshot zmenistili všetky procesi => spraviť screenshot=> poslat ho sem


potom chybaju udaje , ala
Maš notebook alebo desktop <=> je to kupena celkova zostava alebo poskladany (lebo zaleži či je ako celok kupeny) ? aky maš NET , provider a typ pripojenia (rychlosti ma nezujimaju) ? a či maš router/modem/USB na spracovanie NETu ?
peterkozns
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: St 21. Máj, 2008, 20:45
Bydlisko: Topoľčany

Re: Problem s internetom

Príspevok od používateľa peterkozns »

prosim poradte mi ak ste sa uz s tym stretli,znicoho nic mi prestal na viste 64bit slapat internet pod 32 bit aplikaciami miranda,xfire,utorrent,mozilla a dokonca mi nechce ani aktualizovat antivir, pricom na 64 bit IE slape pohode...

Návrat na "Siete"