Vypnutie PC - len niekedy

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
jurcikm

Vypnutie PC - len niekedy

Príspevok od používateľa jurcikm »

Potrebujem poradiť. Po inštalácii XP a všetkých programov som systém dal vyčistiť cez WASHandGO. Všetko ide v pohode, len keď dám vypnúť PC, tak mi ho nevypne. Na paneli dole mi miznú ikony spustených programov až na tri - reproduktor ovládanie hlasitosti a dve ikony lokálneho pripojenia. Inak ide všetko ďalej. Až pri druhom kliknutí na tlačítko vypnutia PC sa tento vypne. Neviete v čom to môže byť?
Robert de Sable
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 10. Aug, 2008, 08:25

Re: Vypnutie PC - len niekedy

Príspevok od používateľa Robert de Sable »

wash ang go je mozno dobry tak na vlasy ale nie na win. :laugh: 1. pouzi nejaky osvedceny nastroj proti exploitom
2. zisti co si posledne instaloval
3. pouzi obnovenie systemu do bodu kedy OS fungoval korektne
4. alternativne pouzit vyssie zmienovane body.
OMNIA IN NUMERO ET MENSURA
MB:Asus Rampage Formula X48 ,RAM:4GB CORSAIR-XMS2-@960MHz,CPU:
Core2Extreme QX9650@3,80GHz,chladič: Noctua NH-U12P,GK: Sapphire 4870x2/CF, zvukovka:Asus Xonar D2, audio: Logitech Z-2300, 500GB WD RAID0,vista ultimate-64bit, zdroj: Fortron EPSILON 1010GLN-750W,case: Thermaltake Tsunami Dream
jurcikm

Re: Vypnutie PC - len niekedy

Príspevok od používateľa jurcikm »

No, to, že je dobrý len na vlasy som už zistil :-)) problém je v tom, že body obnovy systému som mal vypnuté a fakt nemám ani najmenšiu chuť sa zase púšťať do inštalácie systému a všetkých programov a hier, ktoré tam mám. Počul som o nejakom softe - WinRepair XP. Nevieš o ňom niečo?

Ešte mám jednu otázočku. Čo je exploit?

No, už som sa pozrel na fóra k tým exploitom. Takže mám inú otázočku - kde si stiahnem nejaký soft, ktorý mi zistí, či nejaké mám? Nič som nenašiel. Vďaka.

//Snake: najprv si precitaj pravidla, nauc sa pouzivat tlacitko upravit a az potom stahuj...

Návrat na "Operačné Systémy"