Ako je to s CF?

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa faugusztin »

A zostava uz len doplnit, ze ide o 2xPCI-E 2.0 x8 linky, ktore odpovedaju linkam 2xPCI-E 1.1 x16.
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa 4D4M »

no dobre takze nebude z toho nic...

tak mi pls aspon odporucte nejaku dobru zakladnu...
vybral som si toto zatial... - http://www.alza.sk/SK/zakladni-deska-as ... d93548.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
bude v tom fungovat CF?
dakujem.
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa PatrikL »

áno, bude v tom fungovať CF. Dobrá doska.
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa 4D4M »

som bol na 90% rozhodnuty pre tuto http://www.alza.sk/SK/gigabyte-ep45-ds3r-d95410.htm" onclick="window.open(this.href);return false; ... - bude to dobra volba? - radsej som ja pre gigabyte ako asus...
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa PatrikL »

Ja som radšej za Asus :-) Ale je to v podstate jedno...
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa 4D4M »

je, ale dopocul som ze ASUS-u sa P45 dosky velmi nevydarili....horsie spoje a zle pokryte mofsety...radsej gigabyte
a co hovorite na tu zakladku co som dal hore??? bude v pohode?,,
dik
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Fakt sa nevydarili ? Mozes aj uviest zdroj ? Co som ja cital tak su poznatky praveze az prilis pozitivne.
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa palee »

4D4M napísal:je, ale dopocul som ze ASUS-u sa P45 dosky velmi nevydarili....horsie spoje a zle pokryte mofsety...radsej gigabyte
a co hovorite na tu zakladku co som dal hore??? bude v pohode?,,
dik
ďalší s počul som :rolleyes: ... tie GB skoro ani nekupujú a nie sú nijaké porovnania... ale máš to jedno... chlapci Ti tu radia dobre... pre plný CF potrebuješ dosku s x38/x48 čipsetom, napr. tú Asus P5E... inak Ti ale stačí aj doska s P45, napr. Asus P5Q Pro alebo vyššie verzie, ale rozdiely sú už ďalej medzi nimi len minimálne... tie Asusky teraz dosť letia, aj tu na fóre ich má viacero ľudí a zatiaľ väčšinou spokojný... ten GB je ale samozrejme tiež dobrý, pre Teba... :)
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa 4D4M »

tak ja som to len cital ze su nie bohvieco tie ASUS...mozem hodit kde - bolo to na njeakom inom fore tusim....tam to niekto pisal... :)

palee preco ta gigabyte je dobra doska pre mna...takze teda myslis ze ta ASUS je lepsia?....ok.
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa palee »

ja si myslím, že Asus je lepšia, neporovnateľne... ale je to len moj názor, moj pohľad na vec a nemusím mať vobec pravdu... GB v poslednom čase robila perfektné dosky hlavne do nižšieho segmentu... stačí spomenúť P35-DS3, ktorá ešte aj dnes patrí myslím do naj, ak vobec nie ja najlepšia doska v tej kategórii a hlavne za tu cenu, myslím pre bežných uživateľov, rovnako dosky s G31 a G33 čipsetmi sú snaď jedny z najpoužívanejších u maloobchodných predajcov... sú kvalitné, bezproblémové a cenovo výhodné... vyššie rady už boli dosť problémové, aj tu na fóre ich má pár ľudí a stále niečo riešia.. ale je to samozrejme individuálne, niekto nemá žiaden problém...

nikto Ti nepovie, ktorá je lepšia, ktorákoľvek može byť chybná... nové s P45 čipsetom skoro ani nevidieť a čo som aj čítal, tak nič extra, ale zas hovorím, že z mojho pohľadu, pre bežné používanie a nejaké to taktovanie je ok... a Asusiek je teraz neúrekom a zatiaľ sú to na 99% len samé kladné ohlasy, väčšinou sú tie dosky ešte lepšie, ako uživatelia čakajú..

a preto som hovoril, že pre Teba dobrá, lebo z Tvojich postoch mi to tak príde, že potrebuješ dobrú dosku, aj chceš potaktovať, ale svetové rekordy zas nechceš lámať, takže na to Ti bude dobrá ako Asus, tak i GB :)
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Ako je to s CF?

Príspevok od používateľa 4D4M »

mas pravdu svetove rekordy nechcem lamat... :hysterical: ,ja len tak troch potaktovat....ale asi pojdem teda radsej do tej asus...100 sk hore dole....

vdaka vsetkym. :-)

Návrat na "Základné dosky"