Airlive WL-5460AP pomoc

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
jancidrak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 11. Aug, 2008, 11:08

Airlive WL-5460AP pomoc

Príspevok od používateľa jancidrak »

Airlive WL-5460AP pomoc

Máme vigor 2700 od neho som dal na strechu ap 5460AP cez kábel a nastavil som režim AP mode, pripojil som sa na druhé ap 5460AP kde som nastavil client mode všetko ide ok až na kábel ktorý zavadzia. Skúsil by som dať universál repeater
ale neviem či bude fungovať s režimom na streche (ap mode). :help: :help:
jancidrak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 11. Aug, 2008, 11:08

Re: Airlive WL-5460AP pomoc

Príspevok od používateľa jancidrak »

Asi som ešte ráno spal a napísal som to nezrozumitelne ;)
Jedná sa o to že mám natiahnutý kábel cez obyvačku a manželka má z toho vlasy dupkom.
Chcem sa spojiť : vigor je spojený káblom na strechu potom wifi ku mne ale mám to na inej strane ako mám komp a nemožem ho tam premiestniť a kábel nechcem, na kompe mám sieťovku asus ale neviem sa akosi spojiť. hľadal som návody a skúšal som to ale jedine kde sa dostannem je vigor ale net mi nejde a neviem prečo?
Nemožete mi niekto poradiť, kde by som to našiel alebo ako to urobiť. ???????????????????????? :? dík
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Airlive WL-5460AP pomoc

Príspevok od používateľa matopd »

Cau,

tak musim povedat, ze rano Ti to asi lepsie islo :D. Z toho druheho prispevku som akurat pochopil ze mas manzelku a PC s asus doskou....

Podla toho co pises, by si zrejme asi chcel spojit inet z adsl vo vigore 2700vg s tym AP Airlive WL-5460AP ale nie kablom a aby Ti slapal inet aj za airlivom.

Pokial som to spravne vydedukoval, mal by si zrejme pouzit WDS \wireles distr. sys.\ a to na 2700 a aj na 5460. Ak si to mrknes v manualoch, mal by si to tam najst, aj ked neviem ako sa to bude spravat na odlisnych zariadeniach. Cosi podobne som robil, len siet mi sice pisala 54mbps, ale viac ako 5 som z toho nedostal \na net v poho stacilo...\.

M
jancidrak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 11. Aug, 2008, 11:08

Re: Airlive WL-5460AP pomoc

Príspevok od používateľa jancidrak »

matopd napísal:Cau,

tak musim povedat, ze rano Ti to asi lepsie islo :D. Z toho druheho prispevku som akurat pochopil ze mas manzelku a PC s asus doskou....

Podla toho co pises, by si zrejme asi chcel spojit inet z adsl vo vigore 2700vg s tym AP Airlive WL-5460AP ale nie kablom a aby Ti slapal inet aj za airlivom.

Pokial som to spravne vydedukoval, mal by si zrejme pouzit WDS \wireles distr. sys.\ a to na 2700 a aj na 5460. Ak si to mrknes v manualoch, mal by si to tam najst, aj ked neviem ako sa to bude spravat na odlisnych zariadeniach. Cosi podobne som robil, len siet mi sice pisala 54mbps, ale viac ako 5 som z toho nedostal \na net v poho stacilo...\.

M
Ahoj
Dobre pokúsim sa ale už ma to prestáva baviť. Mal som tu manika a nepomohol mi moc, teda vlastne áno ? pomohol sa mi zbaviť 500 sk za hodinu.
Našiel som toto :http://802.11b.cz/ACCESS-POINTY/NASTAVE ... EATER.html ale nešlo mi to moc.

ale aj tak dík ;)
jancidrak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 11. Aug, 2008, 11:08

Re: Airlive WL-5460AP pomoc

Príspevok od používateľa jancidrak »

už to frčí ....toto mi pomohlo:
http://www.agen.cz/produkt/49046/Ovisli ... taveni.htm" onclick="window.open(this.href);return false; :good:

Návrat na "Siete"