problem s ASUS X600xt

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
pepoBench110
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 09. Aug, 2008, 19:48
Bydlisko: NMnV

problem s ASUS X600xt

Príspevok od používateľa pepoBench110 »

zdravim...
mam v pocitaci... kartu ASUS x600xt...minule som tu zalozil temu,lebo som nevedel ani aku mam kartu v PC... lebo..mi ju len "predavajuci" pozical..kym si nezozeniem nieco ine na PCIe...kedze som mal len AGP kartu doma.. no a teraz k veci..
asi 2tyzdne... som nemal,teda doteraz som nemal ziadne problemy...stiahol som si ovladace..atd..
a neska mi zacalo vypinat obraz... dal som VGA Mode... odinstaloval som ovladace...uplne...
a uz to nerobii... neviem co s tym... poradte..v com to moze byt. / skusal som aj "inu verziu" ovladacov..a to oblo este horsie...ani windows mi nezapalo... ( Windows Crystal XP) :? :? :? :? :( :? :-( :smutny:
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: problem s ASUS X600xt

Príspevok od používateľa alle »

neinstaluj catalyst skus len nahodit display driver
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp" onclick="window.open(this.href);return false;
pepoBench110
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 09. Aug, 2008, 19:48
Bydlisko: NMnV

Re: problem s ASUS X600xt

Príspevok od používateľa pepoBench110 »

ved najprv som mal len ten display driver..a potom som si stiahol nejako 73MB , tam bol aj ten control center atd...
a robi to..istee... :smutny:
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: problem s ASUS X600xt

Príspevok od používateľa alle »

hmmm odinstaluj vsetky drivre na grafiku a nahod len dislpaly driver CCC neinstaluj
pepoBench110
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 09. Aug, 2008, 19:48
Bydlisko: NMnV

Re: problem s ASUS X600xt

Príspevok od používateľa pepoBench110 »

ved to som mal tak predtym...a zacalo to robit... teraz nemam ziadne ovladace ....v PC...a...ziande problemy nemam zatial...az na to ze to skoro vsetko seká :D ale lepsie ako keby malo vypinat monitor..uz cakam kym si kupim nejaku novu PCIe aspon ge force 8800..

Návrat na "Grafické karty"