Lama (ja) kupuje 4850 a dava AC S1 ( paranoid-friendly )

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
zerxen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 14. Sep, 2008, 21:01

Lama (ja) kupuje 4850 a dava AC S1 ( paranoid-friendly )

Príspevok od používateľa zerxen »

Ahoj, prosim Vas, idem sa teraz len pustit do kombinacie 4850 a AC S1, ale nemam moc velke(ziadne) skusenosti s vymenami chladicou na grafikach. A to napajanie a rizika s tym spojene na tejto karte ma mrazia po chrbte. Mohli by ste sa prosim vyjadrit k takemuto planu:

1) Kupim referencnu kartu GIGABYTE R485-512H-B
2) Testnem si ju ci funguje
3) Dam dole referencny chladic a cast, ktora chladila napajanie urezem ( Vid takto a potom takto )
4) Nasadim AC S1 a budem dufat ze mu cast referencneho chladica na napajani nebude zavadziat.

Co si o tom ludkovia myslite ? Tie obrazky mam len tak ze vytiahnute z googla takze nemam moc vobec z overeneho zdroja ale tato myslienka sa mi paci ako najviac blbovzdorna pre mna.
Za kazdy postreh budem vdacny.

PS: Ak sa vas este mozem spytat len tak ze btw. Cim mam odmastovat plochy na chladenie? Lebo uz som nasiel nazory ze "benzin" ( a aky? :? ), alpa ... atd ... a pravdupovediac radsej sa blbo spytam nez kebyze si z toho vyberiem dajaku blbu moznost ;)

THX
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Lama (ja) kupuje 4850 a dava AC S1 ( paranoid-friendly )

Príspevok od používateľa zachary »

http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 68&t=40688" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... =4&t=37892" onclick="window.open(this.href);return false;

..ja odmasťujem technickým benzínom .. inak tie obrázky čo si dal sú pekné, aj to vyzerá fajn, len problém by bol v prípade reklamácie kde musíš dodať originál chladič :D
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
zerxen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 14. Sep, 2008, 21:01

Re: Lama (ja) kupuje 4850 a dava AC S1 ( paranoid-friendly )

Príspevok od používateľa zerxen »

Mno, na tu zaruku som nepomyslel .. sakra, uz som si hovoril ze idem do toho :/. Tymto tempom pomaly rozmyslam ze referencneho+AC S1 z ekonomickeho pohladu ma vyjde lepsie kupit GAINWARD BLISS HD4850 Golden Sample, dat dole z neho tu ciernu skrinku a na zakladny pasiv prirobit dva nizkootackove vetraky.... a keby ta karta mala zle chladene mosfety a odisla tak hold pouzijem zaruku.
Používateľov profilový obrázok
Genyus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Lama (ja) kupuje 4850 a dava AC S1 ( paranoid-friendly )

Príspevok od používateľa Genyus »

Len či pôjde ten čierny plast s vetrákom dole, a či sa vobec bude dať vrátiť naspäť :-D

Návrat na "Grafické karty"