Sin City

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Sin City

Príspevok od používateľa RP »

Pozrel som si film Sin City. Aj ked je to remeselne dobra robota neoporucam ho nikomu kto naozaj nie je skalnym priaznivcom komixov (aj to len urciteho stylu, predloha Frank Miller).
Pre ostanych to bude najskor len strata casu. Cele je to preexponovane az je to skor fraska ako cokolvek ine co to chcelo byt. Ale to je len moj nazor a ja ku komixom nemam vztah.
Používateľov profilový obrázok
feky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa feky »

Tiez som SC uz videl. Viec menej suhlasim s nazorom RP. Urcite je to dobre zvladnuty film po technickej aj vizualnej stranke. Taky "stylovy", i ked jeho ciernobielost uz sama o sebe moze niekoho odradit.
O pribehu sa moc neda hovorit, vlastne su tam 3 epizody s jednoduchym dejom, mierne divnym prostredim a snazi sa to cele tvarit "tvrdacko" :roll: . Asi je to z tohto hladiska dost verna adaptacia komiksov (i ked som ich necital).
Na tento film sa uz dost dlho tesil a mierne ma sklamal. I ked jeho pozretie nepovazujem za stratu casu - nenudil som sa pri tom, skor naopak. Ale medzi moju filmovu Top10 sa nezaradi (asi ani Top100 ked uz sme pri tom...).
Tiez ho nemozem odporucat kazdemu, akurat tak na vlastne riziko. Niekedy je ale risk zisk :) .
"Ubuntu" is an ancient African word that means "I can't configure Slackware".
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

feky napísal:Tiez som SC uz videl. Viec menej suhlasim s nazorom RP. Urcite je to dobre zvladnuty film po technickej aj vizualnej stranke. Taky "stylovy", i ked jeho ciernobielost uz sama o sebe moze niekoho odradit.
O pribehu sa moc neda hovorit, vlastne su tam 3 epizody s jednoduchym dejom, mierne divnym prostredim a snazi sa to cele tvarit "tvrdacko" :roll: . Asi je to z tohto hladiska dost verna adaptacia komiksov (i ked som ich necital).
Na tento film sa uz dost dlho tesil a mierne ma sklamal. I ked jeho pozretie nepovazujem za stratu casu - nenudil som sa pri tom, skor naopak. Ale medzi moju filmovu Top10 sa nezaradi (asi ani Top100 ked uz sme pri tom...).
Tiez ho nemozem odporucat kazdemu, akurat tak na vlastne riziko. Niekedy je ale risk zisk :) .
tvrdacky sa to tvari, lebo to ma byt podla sin city(moj oblubeny komix), ale samozrejme to chceli spristupnit aj mladsim divakom a preto vznikol proste Dzad. takto to uz pri US filmoch byva, este som ten film nevidel ale povedal by som ze bude platit to iste ako pri hrach podla filmov=filmy podla komixov=99% total sra*ka :*(
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
feky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa feky »

diablik napísal: tvrdacky sa to tvari, lebo to ma byt podla sin city
Vsak hej, ja som takyto styl aj cakal, lebo som aspon tak priblizne aj pred filmom vedel ako take Sin City vyzera a co sa tam tak deje. Ani to nebolo myslene ako nejaka vycitka, mne to nevadilo.

Ale 90% ludi co si ten film pojde pozriet mozno ani nebude vediet, ze nejaky taky komix existuje, popripade sa im pri slove komix vybavi maximalne Spiderman... a budu nieco take ocakavat.
Ale ako som uz napisal, nevylucujem, ze sa moze pacit...

BTW uz z principu zastavam vacsinou nazor, ze predloha je vzdy lepsia ako film/hra podla nej a mozno si nejake to komixove SC skusim zohnat. Urcite ten film vo mne aspon vzbudil zaujem.. :wink:
"Ubuntu" is an ancient African word that means "I can't configure Slackware".
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

Príspevok od používateľa eSPe »

Ja som to este nevidel ale chcel by som
Používateľov profilový obrázok
bo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: modra

Príspevok od používateľa bo »

tesil som sa na to , hlavne kvoli bruce wilisovi a tej babenke,teraz neviem ako sa vola,mno ale total fraska . ze to co je?? 8O
MSI k7n2delta2lsr,barton2500+1833@2080, WD 200gb-sata,asus 6600 128mb agp 300/550@500/650,1024 dual ddr PC400 2,5-3-3-6 apacer
Používateľov profilový obrázok
MATIUS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: So 22. Máj, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa MATIUS »

bo napísal:tesil som sa na to , hlavne kvoli bruce wilisovi a tej babenke,teraz neviem ako sa vola,mno ale total fraska . ze to co je?? 8O
Vola sa Jessica Alba.....

Inak videl som len trailer a pripada mi to ako tie komixy z Maxa Payna. V tej hre to bolo v pohode, preto som v ocakavani na tento film, ale vase prispevky ma skor odradzuju.. :(
Používateľov profilový obrázok
joe66
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: RK@KE intrak

Príspevok od používateľa joe66 »

jj, velke sklamanie od tvorcov sin city, abo sme sa na to nemali tolko tesit :o
Sempron64 2800+[1600@2250]BOX ¤ MB MSI K8N NEO FSR ¤ DDRAM[400@450 2,5-3-3-5*1T] 2x512MB Kingston dual channel kit ¤ ATI Radeon 9550 [250/400@366/566] ¤ HDD 160GB WD ¤ EC 350W zdroj ¤ Lt MX518 + Steelpad4D
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

MATIUS napísal:
bo napísal:tesil som sa na to , hlavne kvoli bruce wilisovi a tej babenke,teraz neviem ako sa vola,mno ale total fraska . ze to co je?? 8O
Vola sa Jessica Alba.....

Inak videl som len trailer a pripada mi to ako tie komixy z Maxa Payna. V tej hre to bolo v pohode, preto som v ocakavani na tento film, ale vase prispevky ma skor odradzuju.. :(
ten film nema byt ako komixy od maxa payna2 :) toprave max bol robeny podla sin city. komix ma tu bozku vec, ze si tam clovek musi vela domysliet, nakolko kresba je poriadne naladova a preto ludom bez fantazie sa to nepaci....film je blbost :*(
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
bo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: modra

Príspevok od používateľa bo »

ale vies diablik , ja som netusil ze to bude mat nieco spolocne s komixom. By som nepovedal ze sa na taketo nieco da nahovorit bruce willis..
MSI k7n2delta2lsr,barton2500+1833@2080, WD 200gb-sata,asus 6600 128mb agp 300/550@500/650,1024 dual ddr PC400 2,5-3-3-6 apacer
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Nebudem moc komentovat...proste som si to pozrel a celkom v pohode.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Voloda737
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: Št 28. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: S*K*L*

Príspevok od používateľa Voloda737 »

Neviem preco sa to nikomu nepaci :( .Ja som ten film videl a bolo uplne fpohodeeeeeeeee :) :) :)
Používateľov profilový obrázok
Arius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: BA 5trzalka

Príspevok od používateľa Arius »

nepaci nesedi... mozno je to take jak to malo byt ale mne to nesmakuje.. no urcite si to fandov najde...
[Sempron 2400+@2000MHz 200x10 | AC Copper Lite | MoBo EPoX 8KRAI | RAM Apacer 2x512 400MHz cl2.5 | GK Gigabyte ATi 9800pro@423/375 | Zalman VF700-Cu | HDD Hitachi PATA 120GB 7200rpm | DVDRW LiteON SOHW 1693S ]
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

tak tak je v pohode.po dlhsom case nieco ine :P
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Tiez sa pripajam na stranu pozitivnych ohlasov :wink:
Film mal velmi dobru atmosferu... vtiahol ma do deja... ani som nevedel ako a uz bol koniec. U mna to zanechalo dojem, ale chapem ze sa to "konzumnemu" divakovi pacit nemuselo (bez urazky) 8)
There are 10 types of people in the world. Those who know binary and those who don't.

Návrat na "Film"