OC HD2600XT

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
whitoSL91
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št 06. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Sabinov

OC HD2600XT

Príspevok od používateľa whitoSL91 »

takze chcem sa pustit do taktovania mojej VGA.
cez programy to nechcem robit, takze som spekuloval nieco o tomto...
Radeon Bios Editor 1.15, alebo Ati Radeon Bios Editor v0.97 beta
tak si chcem nastavit fixne hodnoty core/mem + nastavanie chladenia...chladic sa bude pouzivat AC Accelero TWIN TURBO, ale nemam ani predstavu ake hodnoty by mala v pohode zvladnut 2600XT, alebo co sa tyka teplot :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
nejake obrazky:
tu by som xcel nastavit hodnoty core/mem
Obrázok

a tu hodnoty pre chladic
Obrázok
tiez som niekde cital, ze vsetky DH2600XT mali bug v biose a takty od 850 do 880 robili problemy, ale nad/pod to slapalo guutt...
rozmyslal som nad 900MHz core a 900MHz mem s AC Accelero TWIN TURBO, myslite ze je to vela??? :red: :red: :red:, o core sa nebojim velmi, ale neviem ako chladi AC Accelero TWIN TURBO pamate :?: :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
bongo-man
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: sereï

Re: OC HD2600XT

Príspevok od používateľa bongo-man »

Predovsetkym si najdi napr. cez att maximalne stabilne hodnoty. Ked budes editovat bios tak tam zadaj o nieco mensie, len pre istotu.
900 MHz pre accelero neni vela, uchladi to vphode len ci tolko zvladne karta. A na tie pamäte prilepis male pasivky co dostanes k AC.
Q6600 3 ghz 6gb ram R9 270
Používateľov profilový obrázok
whitoSL91
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št 06. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Sabinov

Re: OC HD2600XT

Príspevok od používateľa whitoSL91 »

tak pocul som, ze 2600XT od 850-880MHz robia problemy, vyssie, alebo nizsie zevraj v pohode...900/900 by bolo si myslim good for me, ale zatial mam stary zakladny chladic a preto neriskujem :laugh: :D
ked dojde Accelero TWIN TURBO, skusim sa s tym pohrat najprv cez ATT...cez aky program sa da testovat stabilita VGA??, nieco ako pri taktovani CPU

Návrat na "Grafické karty"