Assassin's Creed

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa crux2005 »

Aiki napísal:Tady mate nejake linky na stiahnutie
[...]
také silné kafé sme tu už dávno nezažili
prečítaj si pravidlá:
http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 16&t=20231" onclick="window.open(this.href);return false;

lebo nabudúce to už neostane len pri upozornení
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa Gogi »

hra ma zaujala vcelku dost
az natolko ze po dohrani hlavnej linie som sa vrhol na templarov a vlajky, ale sam som ich nasiel iba par tak som si zacal pomahat roznymi mapami z net-u, lenze neustale prepinanie do win a pozeranie mapy je dost otravne, ta som si trosku pomohol a nahradil tlaciaren telefonom - naprogramoval som si utilitku ktora zobrazi mapu(to by nebol problem dostat obrazok do fonu) a zaroven si mozem zaznacovat ktoru vlajku som uz zobral a ktoru nie(casto sa mi stava ze prejdem vsetky lokacia a par vlajok nenajdem tak musim prehladavat odznova), kto by chcel mozem mu to poslat(zatial mam "zdigitalizovanych" iba par map ale nie je problem dorobit dalsie), napiste mi SS

je to dost dobra hra, ale ten zaver bol dost o nicom a vyvojari si nechali take velke vratke do druheho dielu ze to az zaboli, najhlavnejsie otazky vobec neboli zodpovedane
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa Scorp »

Načo sú dobré tie vlajky a masakrovanie templárov?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa Gogi »

Scorp napísal:Načo sú dobré tie vlajky a masakrovanie templárov?
cista pasia(citaj: na nic)
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa upir102 »

pls pomozte nemozem to vyhrat som nakonci ked mam zabit toho mistra ai mualiho uz som ho zabil ked bol rozdvojeny a tak ....
teraz ho zabijem a on sa premietne prvy krat som ho zabil a premiestnil so hore na ten vyklenok ale akos a mam k nemu dostat?ved s a nijako tam hore neda vysplhat dik za radu
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa Gogi »

tusim ze sa treba postavit do stredu namesticka
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa Memnon »

jj do stredu pod balkon potom ta chyti do takeho siloveho pola a zase bude rezacka
pripadne pobehaj po tom nadvori(zahrade) proste urcite najdes nieco do coho treba poriadne rubat(al Mualim)

zabijanie teplarov a vlajocky su ciste bonusy pre maniakov ktory chcu ako inak 100% vseky mozne polozky a bit sa potom do prs aki su krali sveta pripadne sa sem tam v niektorych hrach otvori daky tajny bonus ale isto ak by take daco bolo objavilo sa to na nete

celkovo zakoncenie tejto hry je rozporuplne a mne osobne pokazilo celkovy dojem tak az sa ti toho al mualima nepodari zabit nesmut o nic si neprisiel
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
eFatal2ty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1426
Dátum registrácie: So 03. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa eFatal2ty »

Viete niekto kde najdem Savy, lebo potrebujem preinstalovat win. A nechce sa mi to ist znovu.
Používateľov profilový obrázok
elbi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2008, 17:36

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa elbi »

eFatal2ty napísal:Viete niekto kde najdem Savy, lebo potrebujem preinstalovat win. A nechce sa mi to ist znovu.
c:/program files/assassins creed/save games (ak to mas v program files)
BenQ Joybook R56 | Intel Core 2 Duo T5250 1,50GHz | 2x 1024MB DDRII 667MHz | nVidia GeForce 8400M G |
Widnows Vista 32bit user :)
Používateľov profilový obrázok
eFatal2ty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1426
Dátum registrácie: So 03. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa eFatal2ty »

totiz to ja tam ziadne save games nemam v tom je ten problem.
skvrko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 20. Sep, 2008, 17:00

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa skvrko »

ahoj, chcel by som sa spytat ci assassins creed podporuje dvojprocesorove pocitace alebo pojde len na jednom ? Mozno trochu blba otazka ale mam 2 procesorovy pc a niektore hry mi slapu len na jednom procesore (napr. il2 1946) ...
Používateľov profilový obrázok
elbi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Pi 18. Júl, 2008, 17:36

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa elbi »

skvrko napísal:ahoj, chcel by som sa spytat ci assassins creed podporuje dvojprocesorove pocitace alebo pojde len na jednom ? Mozno trochu blba otazka ale mam 2 procesorovy pc a niektore hry mi slapu len na jednom procesore (napr. il2 1946) ...
Nie su dvojprocesorove, ale dvojjadrove ;)
Ide iba na jednom, lebo je to stara hra. Assassin urcite podporuje :)

//Aha, tak v tom pripade neviem pomoct...
Naposledy upravil/-a elbi v So 20. Sep, 2008, 18:24, upravené celkom 1 krát.
BenQ Joybook R56 | Intel Core 2 Duo T5250 1,50GHz | 2x 1024MB DDRII 667MHz | nVidia GeForce 8400M G |
Widnows Vista 32bit user :)
skvrko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 20. Sep, 2008, 17:00

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa skvrko »

nie :-) ja mam zakladnu dosku na ktorej su 2 procesory (nie jeden dvojjadrovy) a neviem ci mi pojde assassins creed na 2 procesoroch alebo bude slapat len na jednom ak by totiz slapal na jednom sekalo by to (kazdy je 2ghz) niektorim hram to robi problem a ja mam dilemu ci AC kupit ci nie :)
Používateľov profilový obrázok
eFatal2ty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1426
Dátum registrácie: So 03. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa eFatal2ty »

skvrko napísal:nie :-) ja mam zakladnu dosku na ktorej su 2 procesory (nie jeden dvojjadrovy) a neviem ci mi pojde assassins creed na 2 procesoroch alebo bude slapat len na jednom ak by totiz slapal na jednom sekalo by to (kazdy je 2ghz) niektorim hram to robi problem a ja mam dilemu ci AC kupit ci nie :)
viem co myslis poznam take dosky, vacsinou doska vyuziva vykon oboch CPU no neviem jak to je u teba.
skvrko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 20. Sep, 2008, 17:00

Re: Assassin's Creed

Príspevok od používateľa skvrko »

jj vo windowse to vidim pekne (ked nahodim taskmanagera) ze pracuju oba procesory ale niesom si isty ci to tak pojde aj z hrami preto sa pytam :smutny:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"