Sacred 2: Fallen Angel

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa eSPer »

..toto ma dostalo.. :-D
http://www.gametrailers.com/player/40282.html

..neviem, či už tu niekde je vlákno o tejto akčnej RPG, vyhľadávanie mi nič neukázalo a listovať ďalej ako 3 stránky sa mi nechcelo.. ;)
..ak je prosím o presun..
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa fLex »

dufam ze ten trailer bol len zart a najma ta roboticka ruka :rolleyes:
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa eSPer »

..no trailer ako "rockový koncert" som ešte nevidel.. :cool:

..a tá "ruka" je nejaký problém? Keby si hral si Arcanum, tak tam by si to asi vzdal po pár minútach.. ;)
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa fLex »

nebola keby z neho nebol v tej dobe nieco ako robot
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa eSPer »

..ale no táák, trtko, veď je to len hra...
..predpokladám, že ani netušíš o čom to je, inak by si nereagoval takto..
..pokiaľ ti "vadia" ukážky z traileru, tak to asi nie je hra pre teba.. ..a to si nezahráš ani FPS LEGENDARY, keď vyjde, pretože tam tiež kombinujú budúcnosť/techniku s fantasy..

citácia z preview:
...Bojovníci (Shadow Warrior a Temple Guardian) poznajúci maximálne dvojslabičné slová tu nájdete v dvoch mutáciách, elfka je zas zameraná výhradne na mágiu, temný inkvizítor nemá príliš čisté ruky a tyká si s podsvetím a temnou mágiou, driáda sa netají láskou k prírode, ktorej magické zložky rada využíva a kombinuje so strelnými zbraňami a na záver sme si nechali podivnú serafínku, suplujúcu paladína...
... Niekomu môžu prekážať aj mierne sci-fi prvky, ktoré budú neskôr zrejme vysvetlené prastarou civilizáciou..
...Okrem príbehovej línie, ktorej zdolanie by nám podľa tvorcov malo zabrať približne 35-45 hodín čistého času, na nás čaká...
... približne 600 postranných úloh...
...a to vás čaká ešte aj 200 dungeonov...
koniec citácie

..komplet preview na http://www.hry.sme.sk/c/4081588/sacred- ... redir.html" onclick="window.open(this.href);return false;
..stránka http://www.sacred2.com" onclick="window.open(this.href);return false;
..že po pár leveloch bude mužský hrdina zakutý do želeža a ženská toho bude mať na sebe menej ako viac, už som si zvykol, ale že bude mať aj vysoké podpätky... :cool:
..na každý pád sa na túto hru teším, podľa mňa -pokiaľ to nepokazia - skvelá alternatíva k Diablo III, ktoré je zatiaľ v nedohľadne..
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa fLex »

vies ja si len spominam na predosli Sacred a nestretol som sa tam s nijakou takou "srandou" a bavilo ma to.. ale toto mi uplne zhnusilo predstavy o Sacred 2.. ale sak vyckam si a neham sa prekvapit :-)
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3931
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sacred 2: Fallen Angel

Príspevok od používateľa Memnon »

mno pre mna toto pokracovanie moc nie je
Sacred 1 ma bavil neskutocne jasna hack'n'slash bez nutnosti rozmyslat ktora bola taka proste priatelska
v tomto ma ale Sacred 2 uple sklamal shadow warrior je proste unstopablekillingmashine vsetko nici len sa na to pozrie bez nutnosti pouzivat spelly bez nutnosti pouzivat elixiry
presny opak carodejky ktora je slaba jak cajicek
je pravda ze oba chary som hral len do 6lvl

mapa nie je uplne zrozumitelna teda poznacene Q nakolko sa davaju do velkych kruzkou zahlcuju mapu a uz splnene namiesto sedeho dostanu zlatistu farbu ale nezmiznu z mapy
co je problem najma ked za pol hodinku nie je problem nabart 40questou ktore sa navyse nesystematicky rozhadzuju po mape sveta a nie je to ako v jednotke ked vedlajsie Q sa plnili po ceste k hlavnej linii ale castokrat vedu na uplne opacnu svetovu stranu

kamera je tiez kapitola sama o sebe nakloko kamera fixed ktora ma ist za chrtom hraca castokrat zle reaguje a znemoznujevstupit napt do dveri nakolko su z uhla navyse casto krat snima prostredie z moc "kolmeho" uhla co je skratka nepekne zlepsi sa to priblizenim ale to zas clovek straca prehlad o situacii

graficka stranka je isto podarena ale nic prelomove ani uzasne

je to asi skor pre hardcore online hracou ktory budu vyuzivat vsetky moznosti ktore im arcania ponuka (ci ako sa to vola)
tato hra ma skratka neoslovila a skor ma nabada aby som si zahral titan quest s datadisckom
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP

Návrat na "Hry a problémy s nimi"