problem s wifi?

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Pan Milos
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 18. Sep, 2008, 11:09

problem s wifi?

Príspevok od používateľa Pan Milos »

mam taky problem a neviem ci to patri prave tu...
mam asus f5r so zabudovanym wifi ale nejde... , stiahol som si wifi ulitili ci ako sa to pise nainstaloval som ho a restartol potom som stiahol driver nainstaloval ho a opat restartol wifi svieti ale nic viac ani radio sa mi neukazuje na spodnej ikone v pravo mam tu len ten atheros client utility ale ked ho otvorim program sa sprava ako keby zamrzol ked stlacim akciu ten prikaz povolit radio svieti na sedo cize sa neda nan kliknut ........
skusal som instalovat viac driverov ale bez uspechu driveri boli stahovane pre presne tento typ pc z asusu...
ak niekto vie co je s tym prosim pomozte mi ja som z toho uz vazne zufalY
Vopred velmi pekne dakujem
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4678
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: problem s wifi?

Príspevok od používateľa scream »

neskusal si postup kde nainstalujes len driver bez tej utility? pripajat sa potom budes priamo cez windows "START- Connect to"... respektive mozno mas predvolene pripajanie cez windows a preto ta utilita nefunguje.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Re: problem s wifi?

Príspevok od používateľa Cvacho »

aky tam mas typ wi-fi karty ??? skus nahodit driver priamo od vyrobcu wi-fi a nie z Asus stranky, ak to teda neni nahodou wifi priamo od Asusu
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Pan Milos
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 18. Sep, 2008, 11:09

Re: problem s wifi?

Príspevok od používateľa Pan Milos »

scream napísal:neskusal si postup kde nainstalujes len driver bez tej utility? pripajat sa potom budes priamo cez windows "START- Connect to"... respektive mozno mas predvolene pripajanie cez windows a preto ta utilita nefunguje.
skusal nejde a uz som z toho chory
Pan Milos
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 18. Sep, 2008, 11:09

Re: problem s wifi?

Príspevok od používateľa Pan Milos »

Cvacho napísal:aky tam mas typ wi-fi karty ??? skus nahodit driver priamo od vyrobcu wi-fi a nie z Asus stranky, ak to teda neni nahodou wifi priamo od Asusu
toto potom napadlo aj mna ale ja som len laik na tieto veci laptop aj keby som otvoril neviem co kde je :-) ale ak nahodou niekto vie ake je wifi v asus f5r series velmi by mi pomohol a rovno mi moze poslat link na driver ale pre windows xp nie vistu dakujem a ak sa niekto vyzna nech mi poradi diky
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: problem s wifi?

Príspevok od používateľa Fester182 »

takze dneska som riesil podobny problem presne na tomto notebooku, spravil som to ze som odinstaloval vsetko co suviselo s wifi a aj atherosa, potom som dal instalovat dal som ze nech sa pripoji na net a vsetko si to stiahlo z netu. Samozrejme ze som mal notebook pripojeny na net cez wthernetovy kabel.
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit

Návrat na "Siete"