Temny rytier

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa PatrikL »

Memnon napísal: 1.) batmanove technologie na analyzu gulky zo steny
:good:
Inak celkom v pohode film, oplatí sa vidieť :-)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa jararak »

A teraz vam ukazem trik, necham zmyznut ceruzku :D, toto ma dostalo
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2524
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa isildur »

jj trik s ceruzkou :) mi sme si robili na chate srandu trik s poldecakom
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa MichiGen »

Boze co to cesi spravili s tym dabingom? Kde je sialenost ale zaroven urcita vaznost a hrozivost Jokera? Cesky dabing z neho spravil idiota s este debilnejsim smiechom a hlasom celkovo, fakt super :rolleyes: :good:
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
Scath
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 273
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa Scath »

no ja by som na film ktory si chcem vychutnat a tesim sa nan (vyberiem si ho ja) nesiel keby mal byt s dabingom, aka kolvek ina verzia od originálu degraduje dielo ako take, degraduje herecké výkony, lebo teda aspon podla mna ten vykon nie je len to ako sa hybe a mimika ale aj ako to podava, ten hlas, proste cely jeho postoj v tej úlohe, joker bol genialne jednoducho nepredvídatelny, batman mu vskutku iba sekundoval
Ownage Is A Matter Of Opinion
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa galen »

Scath napísal:no ja by som na film ktory si chcem vychutnat a tesim sa nan (vyberiem si ho ja) nesiel keby mal byt s dabingom, aka kolvek ina verzia od originálu degraduje dielo ako take, degraduje herecké výkony, lebo teda aspon podla mna ten vykon nie je len to ako sa hybe a mimika ale aj ako to podava, ten hlas, proste cely jeho postoj v tej úlohe, joker bol genialne jednoducho nepredvídatelny, batman mu vskutku iba sekundoval
nuz ... ti pripomeniem, az nahodou nieco naozaj hodnotne bude v japonstine, korejstine ... alebo rustine ... ze co povies na to, ze bez dabingu to stoji za holu makovu ...

ale inac mi s tebou neostava nic ine nez suhlasit ... Joker bol genialne zahrata postava, film mal dej (co pri batmanovkach nebyva pravidlom) a aj napriek tomu, ze to ma 2 a pol hodiny a stava sa nudnym (vdaka dookola opakujucim sa akcnym scenam), tak sa pri nom da sediet az do konca...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa Memnon »

no uz som videl Batmana aj s dabimgom :( nic moc Batman sa mi zdal o poznanie lepsi zato joker nehorazne zdevastovany
nieco podobne ako Kung-fu Panda (Jack Black) alebo 300 (Leonidas) niektore hlasy su nenapodobitelne a najviac to je citelne ked su to hlavne postavy....

a mne napr. cinstina a japonstina nevadi taky Ong-Bak bol vdaka povodnemu dabingu omnoho zabavnejsi
zato koli rustine som este stale nevidel Nocnu Hliadku ci koli madarcine Revizorou



neviem ci ste videli BLADE II ale na zaciatku co nahana po streche utekaju Upri tak jeden z nich je cirou nahodou Marek Vasut a ten pred tym nez zleze po rebriku povie typickou upirstinou "**** ****" a ide dole po rebriku... a takychto blbosti je samozrejme nespocet
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Jasné na tu scénu nikdy nezabudnem (blade) - http://www.youtube.com/watch?v=UgphPFmzK2A" onclick="window.open(this.href);return false;
Neviem či si si všimol ale keď ho blade zastrelí tak ukáže na prstoch "V"(ukazovák + prostredník. )
A hral aj v iných známych filmoch, teraz čo ma napadne aj xXx.

Dark Knight som ešte nevidel ale o posledných dabingoch si tiež myslím svoje...
CPU: Intel E8200 @3.2Ghz/1.1V - Freezer 7Pro «|» MB: ASUS P5K SE «|» VGA: GB 4850 «|» HDD: M4 64GB, SAMSUNG F1 1TB «|» RAM: OCZ 2x1GB 800Mhz Special Ops Edition+ 2x1GB red A-DATA «|» Mechanika: 1, NEC DVD-RW ND-3540A 2, SAMSUNG DVD-RW SH-S203P «|» Mouse: Logitech MX518 «|» Monitor: Benq G2222HDL «|» Headphone: Sennheiser eH 250
Používateľov profilový obrázok
Scath
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 273
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa Scath »

galen napísal: nuz ... ti pripomeniem, az nahodou nieco naozaj hodnotne bude v japonstine, korejstine ... alebo rustine ... ze co povies na to, ze bez dabingu to stoji za holu makovu ...
nie nevadi mi to, pokial mam chut pozriet si film z produkcie korei, ruska ci japonska, tak mi to rozhodne nevadi ide o to ci maju film co chcem vidiet (ale ano par ich bolo)

napr francuzke komedie su fakt dobre v tej francuztine.... :bye:
Ownage Is A Matter Of Opinion
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1477
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Temny rytier

Príspevok od používateľa Sangala »

tento film naozaj SPICKA medzi filmami ...... asi najlepsi co som kedy z batmanoviek videl...... Joker bol fantasticky... po filme som mal zimomriavky :) ........ len skoda ze sa na to spravila taka blba reklama :smutny:

Návrat na "Film"