Da sa namontovat chladic Scooner vga, Therm. Fanless so SLI

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
quazy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00

Da sa namontovat chladic Scooner vga, Therm. Fanless so SLI

Príspevok od používateľa quazy »

Chcem si kupit chladic na VGA MSI 6600GT. Neviem ci si budem moct dat karty do SLI ak tam bude napr. Scooner vga, Therm. Fanless alebo Extreme giant III. Pomozte prosim, kto s tym mate skusenosti.
ASUS A8N SLI Deluxe Athlon64x2 3800+ 1GB Apacer, 250GB Maxtor SATA, MSI GeForce NX6600GT, 128MB, TT Big Typhoon, Schooner VGA, Fan Kit
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

mam TT Schooner, tak som sa pozrel ci by sa tam vosli dva na SLI karty - ano na dosku Asus A8N ... by sa vosli dve karty s tymto chladicom ale boli by na sebe uplne nalepena, medzera medzi nimi by bola par milimetrov, vzhladom na to ze je to pasivny chladic nie je takato prevadzka vhodna - nebol by si schopny zaistit dostatocny prietok vzduchu
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Dovolim si este podotknut, ze ta doska co ma gogi ma medzi pci-express 16 x slotami DVA dalsie sloty a nie jeden ako vacsina ostatnych vyrobcov. Cize z toho vypliva ze napr. na mojej dfi by na to nebola sanca, lebo medzi 16 x slotmi je len jeden dalsi slot . :wink:
Používateľov profilový obrázok
quazy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa quazy »

Myslel som na nieco ine, mimochodom tiez mam ASUS A8N..., ale jedna sa mi o to ci ten chladic nezasahuje, alebo neprecnieva cez miesta kde je SLI konektor. Ale vDaka za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
quazy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa quazy »

Dal som tam TT Schooner VGA a da sa to namontovat v pohode. SLI bridge sa tam akurat zapasuje, takze je vsetko O.K.

Návrat na "Grafické karty"