Zamrzanie hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa amd64 »

na BOX chladici pri AMD je uz pasta nanesena :-)

// orthos je program ktory ti vytazi procesor na 100% ale dobry je tiez prime95 stiahni si jedno z tychto, maj spusteny everest a spusti jeden z tychto programov a pozeraj teplotu
/// skus vycistit chladic
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa alonzo »

skusim dnes ten orthos a zajtra napisem tie teploty a ako dlho mam mat pusteny tento program?
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa NEx_12 »

Popri tom ako ho budes mat sputeny sleduj teploty a to uz ty uvidis do kolko sa ti to bude splhat .. ak to bude vyse 90 tak to radsej vypni :laugh:
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|

"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa amd64 »

alonzo napísal:skusim dnes ten orthos a zajtra napisem tie teploty a ako dlho mam mat pusteny tento program?
zavisi od toho ake budu teploty :rolleyes:

to Nex_12: pri takych teplotach by sa uz myslim aj sam resetol pc :)
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa alonzo »

tak som skusal ten orthos mal som to pustene asi 4 min a vysledky? napatie jadro 1.4, ventilator:procesor3.2, zakladna doska 31, no a procesor 1.jadro sa drzalo okolo 56 az 65 a 2.jadro vystupilo az na 89 potom klesla teplota a zasa sa vysplhala hore takto sa to opakovalo stale a cekovo procesor okolo 70 po 4min som to vypol.Teplota mala tendenciu stale stupat: Tak neviem mozte mi to zhodnotit a pripadne poradit co je zle a co s tym mam robit dakujem.
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa alonzo »

ok skusim tu pastu a ak by som malmenit chladic aky by si mi poradil
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa NEx_12 »

Zalezi kolko chces investovat :)
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|

"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa alonzo »

este taka otazka tu staru pastu mam vycistit a dat novu alebo staci pretriet tu staru?
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa amd64 »

alonzo napísal:este taka otazka tu staru pastu mam vycistit a dat novu alebo staci pretriet tu staru?
vycisti, najlepsie alkoholom a nanes velmi tenku vrstvu novej a nasad chladic a sprav este raz ten test a potom napis :)
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa M1ch4l »

skus overit, ci nemas v chladici cpu kopu prachu a ci dobre dosada. vymena pasty podla mna nepomoze, uz som sa s niecim podobnym stretol, koncilo to reklamaciou procesora.
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa alonzo »

tak som zhodil chladic a ocistil staru pastu potom som nan naniesol novu a vratil spat. Pred tym som z neho vyfukal prach lebo ho tam bolo kopa. Po spusteni sa zdalo vsetko ok ale teploty sa po chvili zacali zvysovat do takej miery ze sa vypinal pc. Tak som ten chladic znova vyhodil a znova naniesol pastu a cuduj sa svete pri hrani sa to drzi okolo 55 az 60 tak neviem ci to bol zazrak nahoda stastie ci co :hysterical: .Inak je dolezita kvalita pasty? lebo mi predali taku v striekacke za 60SK
Používateľov profilový obrázok
alonzo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ne 08. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina okolie

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa alonzo »

ohladom toho chladica tak maximalne do 1000 viac do toho nedam
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: Zamrzanie hier

Príspevok od používateľa amd64 »

alonzo napísal:. Po spusteni sa zdalo vsetko ok ale teploty sa po chvili zacali zvysovat do takej miery ze sa vypinal pc. Tak som ten chladic znova vyhodil a znova naniesol pastu a cuduj sa svete pri hrani sa to drzi okolo 55 az 60 tak neviem ci to bol zazrak nahoda stastie ci co :hysterical: .Inak je dolezita kvalita pasty? lebo mi predali taku v striekacke za 60SK
tak si asi zle dal ten chladic prvy krat. mas nejake pridavne ventilatory? inak k tym teplovodivym pastam, je medzi nimi rozdiel ale iba v par stupnoch, tu mas test :
http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... mitstart=2" onclick="window.open(this.href);return false;

ak chces slusny chladic, tak tento je celkom dobry, ma uz aj nanesenu pastu AC MX-2 :
http://www.alza.sk/SK/chladic-arctic-fr ... d98678.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
a ak chces nieco lacnejsie tak toto:
http://www.alza.sk/SK/chladic-na-proces ... d94405.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

ja by som bral OCZ
tu mas testy na AC extreme :
http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... mitstart=3" onclick="window.open(this.href);return false;
a tu na OCZ :
http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... mitstart=6" onclick="window.open(this.href);return false;
tieto testy prebiehali na rovnakych procesoroch a ako vidis OCZ je lepsi a lacnejsi takze jasna volba :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"