Skrinka v Skrinke

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
KyX
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Po 06. Okt, 2008, 14:27
Bydlisko: Žilina

Skrinka v Skrinke

Príspevok od používateľa KyX »

Zdravím. Chystám sa v Novembri kúpiť takmer celé nové pc. Počítam s tým že niektoré komponenty budú hlučnejšie ako v momentálnom pc tak som sa rozhodol že skrinku premiestnim do skrinky na oblečenie :) . Zatiaľ som tak urobil ako predbežné opatrenie aj predprípravu na vodné chladenie, ktoré plánujem po novom roku. Pretože som tak spravil ešte len včera rád by som sa spýtal či to niekto ma podobne tak poriešené a ak áno či by sem nemohol prihodiť nejaké svoje cenné skúsenosti či tipy ohľadom odsávania teplého vzduchu zo skrine.

Zatiaľ čo môžem povedať ohľadom tohto je, že celú skrinku na oblečenie som obetoval pc a pripravovanému vodnému chladeniu. Hluk klesol o 85% čo je pre mňa maximálne potešujúce + k tomu ešte uvažujem o kúpe odhlučnovacej hmoty ktorú nalepím na všetky vnútorné steny skrinky.

Najväčším negatívom celej veci je odvetrávanie teplého vzduchu. S týmto problémom momentálne experimentujem a preto by som požiadal aj o pomoc ostatných ľudí ktorí majú s podobnou vecou skúsenosti.
PS: Počítač som vložil do skrinky rozmerov 77x77x37cm (Vnútorné rozmery)
/ MB: Asus Rampage Extreme / CPU: E8500@4.3GHZ / PCI-E: Asus EAH4870X2 / RAM: 4x2GB 1600MHZ Corsair / HDD: Seagate 250GB a Hitachi 320GB (All Sata2) / ATX: 750W Corsiar / LCD: LG L246WH (24") /
Používateľov profilový obrázok
AMD__
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 217
Dátum registrácie: Ne 03. Aug, 2008, 15:55
Bydlisko: Kosice

Re: Skrinka v Skrinke

Príspevok od používateľa AMD__ »

ale ta pena je draha.
To je taka obycaj gumenna hmota s kopcekmi.
To sa da kupit ovela lacnejsie
CPU-Sempron 28OO GPU-ASUS 7600 256 DDR3
PSU-NOname 300W MB -MSI K8N NEO3
CASE-ELITE 330 RAM-nepoznam vyrobcu:1GB
KyX
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Po 06. Okt, 2008, 14:27
Bydlisko: Žilina

Re: Skrinka v Skrinke

Príspevok od používateľa KyX »

Viem, viem len či to ma aj taký istý efekt pri tej lacnejšej variante. Zas balenie od vajec tam nechcem pchať :)
/ MB: Asus Rampage Extreme / CPU: E8500@4.3GHZ / PCI-E: Asus EAH4870X2 / RAM: 4x2GB 1600MHZ Corsair / HDD: Seagate 250GB a Hitachi 320GB (All Sata2) / ATX: 750W Corsiar / LCD: LG L246WH (24") /

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"