Čo dokáže jeden vírus

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
oldshaterhand
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 239
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 18:28
Bydlisko: Prievidza

Čo dokáže jeden vírus

Príspevok od používateľa oldshaterhand »

Ahojte,dnes len tak surfoval po nete,a zrazu som zabehol na jednu stránku,a bolo tam niečo čo ma zaujalo,maličký programík,pár desiatok kB.Tak že si ho stiahnem.Spusím to a zrazu...ESS samé červené okno,pravdepodobne to bol nejaky dialer alebo niečo také,nešiel vymazať lebo bol spustený v inom programe.
Sám si vytvoril zložku v Programe Files a tam nahrával ďalšie infiltrácie,tu je screen z ESS
http://i38.tinypic.com/smvbzn.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Len tak tak sa mi ho podarilo vyhodit z PC dal som ho do archívu a upol na rapidshare,ak niekto chce vyskúšať čo dokáže jeho antivír,nech si ho stiahne :)

http://rapidshare.com/files/152065473/Virus.rar.html" onclick="window.open(this.href);return false;

je to.exe súbor
Ale odporúčam nesťahovať :!: :!: :!: Ja som sa dal oblbnúť,čo už
Som späť...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Čo dokáže jeden vírus

Príspevok od používateľa Snake »

"Miško" čitaj pozorne:
The Anti-Virus or Anti-Malware test file





.
Používateľov profilový obrázok
oldshaterhand
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 239
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 18:28
Bydlisko: Prievidza

Re: Čo dokáže jeden vírus

Príspevok od používateľa oldshaterhand »

Snake napísal:"Miško" čitaj pozorne:
The Anti-Virus or Anti-Malware test file
"Snake" skôr ty by si mal,bez urážky,tie Eicar test file,máš na mysli?To som len ess otestoval či zachytí testovacie súbory ktoré sa používajú na testy antivirákov,našiel som to na inom fore.Takže sa pozri ešte raz a dôkladnejšie.Je tam dátum 8.10.
A bol by som rád,aby si nedával moje meno do " ",vdaka
Som späť...

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"