Problém s Office Outlook

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Hacman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: HLOHOVEC

Problém s Office Outlook

Príspevok od používateľa Hacman »

pri odosielaní správy z office outlooku cez konto zoznam.sk mi vyskočí hlásenie: "Úloha xy - zoznam.sk - odosiela sa ohlásila chybu (0X80040109): Operáciu nemožno vykonať, pretože sa správa zmenila". Správu síce odošle, ale po takejto hláške nemám istotu, že sa tak stane zakaždým, pretože správa zostane v priečinku pošta na odoslanie a je označená ako neodoslaná. Tento problém sa ale prejavuje len keď mám konto zoznam.sk nastavené na IMAP, pokiaľ použijem POP3, tak je správa normálne odoslaná bez nejakého chybového hlásenia. Pokiaľ na odoslanie použijem GMail konto ktoré je tiež nastavené na IMAP správy odosiela bez problémov. Na stránkach Microsoftu som hľadal čo chybová hláška 0x80040109 znamená, ale nenašiel som nič. Poraďte niekto v čom môže byť problém?
P.S. ešte jeden postreh, uvedený problém nastáva, ak správa obsahuje prílohu. Správu bez prílohy odošle bezchybne.
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Re: Problém s Office Outlook

Príspevok od používateľa miqra »

plna emailova schranka na zoznam.sk???
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2253
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Problém s Office Outlook

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Pouzivas nejaky antivirusovy program? Ak ano, skus vypnut skenovanie odchadzajucich sprav.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"