D-Link DAP 1160

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
bago

D-Link DAP 1160

Príspevok od používateľa bago »

Ahoj. Mam problem s uvedenym wifi routerom. Potrebujem ho pripajat na pripojku na net na izbe v intraku. Zatial sa mi nepodarilo ho nakonfigurovat tak aby fungoval, predpokladam ze problem je v tom ze mame nahlasenu urcitu mac adresu ktorou sa pripajame na net, takze by som potreboval zmenit mac adresu routra na taku, ktora sa zhoduje s tou nahlasenou. Priamo v advanced konfiuratori som taku moznost nenasiel, vie mi niekto poradit ako inak to mozem zmenit? Vopred dik
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Re: D-Link DAP 1160

Príspevok od používateľa Cvacho »

ta funkcia by sa mala volat tusim CLONE MAC ADRESS cize zadas do routra pridelenu MAC a vsetko co bude za routrom a bude sa snazit dostat von sa zamaskuje za IP a MAC routra inak je aj dost mozne ze Tvoj router to nepodporuje treba mrknut do manualu ak by to neslo tak Ti nezostava nic ine asi len vymenit router za nejaky co to podporuje pripadne zmenit si pridelenu MAC u spravcu na MAC routra D-Link
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: D-Link DAP 1160

Príspevok od používateľa rado3105 »

Tiez som sa odrbal kupou tohto zariadenia, uplna sracka. Nikdy viac.
Jedine tam prehrat firmware z ovislinku, i ked najlepsi na klonovanie mac adres je minitar(WA2204)
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Návrat na "Siete"