BS player

Všetko o digitálnych videách, kodekoch, kamerách, programoch na strih, a problémoch s nimi...
Používateľov profilový obrázok
4A41524F
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: So 14. Jún, 2008, 12:57
Bydlisko: Košice [17]

BS player

Príspevok od používateľa 4A41524F »

Zdar. Na pocuvanie hudby som spociatku pouzival Winamp lenze zvuk nejak divne chrcal tak som si za neho nasiel nahradu a tou bol BS Player. V BS playery mi hudba nechrci, ide podstatne lepsie ako vo Winampe. A teraz ku problemu pouzivam Bs Player 2.27 a ked si pustim nejaku pesnicku tak ju zacne prehravat ale zvuk nepocut. Zvuk ide az vtedy ak kliknem na tu srandu kde ukazuje priebeh pesnicky (teraz ma nenapadne ako sa to vola). Je to dost otravne pretoze ak si pustim nejake pesnicky a niektore skratka nejdu bez toho aby som klikol na tu vec kde ukazuje priebeh pesnicky (robilo mi to aj pri starsich verziach). Chrcanie zvuku vo winampe nieje sposobene nekvalitnimy reprakmy alebo zvukovkov. Ako zvukovku pouzivam Sound Blaster audigy (integrac je utrpenie) a ako repro Cambridge Soundworks DTT2200. Aky prehravac by ste mi odporucili, resp. aky prehravac pouzivate na prehravanie hudby a videa?
Spoiler: ukázať
Amd Athlon II 245
Gigabyte MA770-UD3 bios F8
2Gb Goodram
EN8600GT acelero L2pro
Silverstone SST-PS02B SeaSonic SS400-ET
Samsung F1 320Gb
Vista home premium 64bit.
Používateľov profilový obrázok
Danix64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1128
Dátum registrácie: Po 12. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice (04011)

Re: BS player

Príspevok od používateľa Danix64 »

na hudbu je podľa mňa veľmi dobrý Windows Media Player 11. Hudbu počúvam len v ňom :-)
a na video používam Media Player Classic, ktorý je pri balíku kodekov K-Lite Mega Pack
Spoiler: ukázať
fanless PC: Ryzen 5 5600G, 32GB RAM, 2x2TB SSD (17-19W idle)
fanless i3 server: i3-13100, 64GB RAM, Asus Pro H610T D4-CSM, 1x2TB SSD (<5W idle)
fanless secondary miniPC: Intel N6005, 16GB RAM, 2TB SSD (<6W idle)
fanless small home server: Odroid H3 (Unraid) (<5W idle), Raspberry Pi 4 (Debian/DietPi)
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Re: BS player

Príspevok od používateľa LittleMan »

ja pouzivam winamp + vlc a nestazujem sa ... na starom pc som mal daku starsiu verziu BS, ale tie nove sa mi uz nepacia, nevraviac o tom, ze na viste to nie je schopne bezat bez "kompromisov" (bud vypnes aero, alebo sa tam dake veci sprosto zobrazuju, uz si nepamatam presne)
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BS player

Príspevok od používateľa sweet »

- mam vistu x64 a s poslednou verziou BSplayer nemam ziadny problem
- tiez odporucam WMP na mp3
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: BS player

Príspevok od používateľa Snake »

Danix64 napísal:na hudbu je podľa mňa veľmi dobrý Windows Media Player 11. Hudbu počúvam len v ňom :-)
a na video používam Media Player Classic, ktorý je pri balíku kodekov K-Lite Mega Pack
Toto je bomba super hardcore kombinacia, nic lepsie neni, mam to tiez tak (akurat pouzivam Winamp) a nemam prob, ten Media Player Classic to je vymysel bozsky :-)





.
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: BS player

Príspevok od používateľa blackbox »

Snake napísal:
Danix64 napísal:na hudbu je podľa mňa veľmi dobrý Windows Media Player 11. Hudbu počúvam len v ňom :-)
a na video používam Media Player Classic, ktorý je pri balíku kodekov K-Lite Mega Pack
Toto je bomba super hardcore kombinacia, nic lepsie neni, mam to tiez tak (akurat pouzivam Winamp) a nemam prob, ten Media Player Classic to je vymysel bozsky :-)

tak táto odpoveď stojí za všetky drobné.. :rofl: on napísal, že používa iba dve veci a to WMP a MPC. a ty odpíšeš, že je to bombová kombinácia a používaš ju tiež.. ..akurat používaš Winamp :? tak toto je čo za odpoveď, OMG? ved on používa dve veci a ty len JEDNU z nich a to napíšeš, že on má najlepšiu kombináciu.. nemám už slov. :hysterical: :cool:
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: BS player

Príspevok od používateľa faugusztin »

Mozno by bolo este vhodne definovat, co sa mysli pod chrcanim.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: BS player

Príspevok od používateľa killswitch »

myslim, ze faugusztin pochopil o co tu ide. neriesia sa tu prehravace a kodeky, ale konkretny problem s BSPlayerom. prosim, drzte sa temy.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: BS player

Príspevok od používateľa faugusztin »

killswitch napísal:myslim, ze faugusztin pochopil o co tu ide. neriesia sa tu prehravace a kodeky, ale konkretny problem s BSPlayerom. prosim, drzte sa temy.
Riesi sa tu problem s chrcanim u Winampu a problem s prehravanim pesniciek u BSPlayer-u (ktory by sa nemusel riesit, ak by sme vyriesili chrcanie u Winampu).

edit killswitch: v poriadku. ale snad mi das za pravdu, ze sa tu neriesi WMP a MPC :-)

Návrat na "Digitálne Video"