REGISTRY ERROR!

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
lenmail
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So 06. Aug, 2005, 20:00

REGISTRY ERROR!

Príspevok od používateľa lenmail »

Potrebujem pomoc.. system mi vyhadzuje neustale hlasku :

Message from System to alert on 8/28/2005 12:03:53/PM
REGISTRY ERROR!
Microsoft Windows has encountered an Internet Error, Your Windows registry ist corrupt and may become unstable
Visit www.fixyourreg for repair

Mate nejaky navrh ci ide o nieco vazne a nepoznate nejaky free software na opravu registrov alebo ako sa tej hlasy zbavit ak nie je nebezpecna... ? diiiiik
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

No jednoznacne mas dake chyby v registry - lenze samo od seba sa to len tak nestava - musel si si daco instalovat abo mazat ci nastavovat v registroch...

Mozno by ti mohla pomoct sluzba obnovenie systemu - pri vaznych zasahoch do systemu sa ti zalohuju subory a registre.

Ked si nahodou cistil register cez daky cistic - tak vecsina tychto cisticov si automaticky zalohuje register - skus dade pohladat restore.

Abo si zozen spustajucu disketu - majlepsie Win 98 - a napis prikazy

scanreg /fix

a potom

scanreg /opt
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
feky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa feky »

No neviem, podla tej poslednej hlasky s tym www... to skor vyzera, ze si chytil spyware, ktory ti robi reklamu na danu stranku/produkt. Skus pocitac prejst Spybotom, Adaware,... a mozno "problem" zmizne...
"Ubuntu" is an ancient African word that means "I can't configure Slackware".
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

jednoznacne to je spyware..
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

Spyware ... skus ho odstranit antivirom, ale musi byt aktualny.
Alebo pouzi niektore s tychto programov, tiez ich nezabudni aktualizovat:
http://www.spyware.cz/go.php?id=programy
Spoiler: ukázať
PC1: Core i5 750@4Ghz+sNoctua NH-U12P SE2, Asus P7P55D Pro, 2×2GB DDR3 Corsair 1600Mhz CL9, MSI HD5970 2GB, System disk: WD Velociraptor 300GB, 1000rpm, 1TB Seagate Baracuda SATA II 32MB+320GB Hitachi 16MB ,DVD+RW Plextor 760A, SB Creative X-Fi Xtreme Music+Creative I-Trique 3200, Seasonic M12-600W, Case Chieftec LCX-01SL-SL-B, 22" EIZO S2231WE-BK (S-PVA),Mouse Logitech MX518, WinXP
PC2:NTB MSI GT660, Intel Core i5540M , 4GB DDR3, 500GB WS, nvidia 285M GTX 1GB, etc...
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

Aha taze Spyware!

No inac nebolo mi jasne preco je tam ta www adresa :)
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No mne toto vzdy robi po preinstal winXP. Nikdy neviem ako sa toho zbavim ale proste to uz nerobi. Mam aj Registry Repair,ked hodi hentaku hlasku tak ho spustim,a vacsinou ani chyby nenajde. Ono vyzera ze to robi nejaky program alebo porces vo Win. Neviem ci to neni proces "svchost.exe". Zakazal som sa mu pripajat na net cez firewall a uz ide v pohode. Ale aj tak som si neni isty ci to je on ale skusit mozes.
Používateľov profilový obrázok
lenmail
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So 06. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa lenmail »

Marek napísal:No mne toto vzdy robi po preinstal winXP. Nikdy neviem ako sa toho zbavim ale proste to uz nerobi. Mam aj Registry Repair,ked hodi hentaku hlasku tak ho spustim,a vacsinou ani chyby nenajde. Ono vyzera ze to robi nejaky program alebo porces vo Win. Neviem ci to neni proces "svchost.exe". Zakazal som sa mu pripajat na net cez firewall a uz ide v pohode. Ale aj tak som si neni isty ci to je on ale skusit mozes.
dik myslim ze presne mam problem ako ty..... preinstaloval som win xp a vzdy mi to vtedy robi... . Neviem vrak nikdy k tomu najst povod. Tento rok som nanovo instaloval 3x a vzdy ta tabulka sa ukazala... a keby len raz nic nepoviem ale predstavs i za mas pustenu hudbu a inak PC nevyuzivas a ked ho vypimas mas tam 15 takych tabuliak.. proste blud :o)
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

presne tak,ani nic nemam pustene a zrazu ta tabulka. Ono ich je viac podobnych a fakt to vyzera len ako reklama na tie programy na opravy registrov.
Používateľov profilový obrázok
PeqpeK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: St 23. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Turá, BA (23)

Príspevok od používateľa PeqpeK »

chlapi, mam riesenie na vas problem, tie tabulky ma na svedomi windows messenger, cez ktory vam dakdo posiela taketo chujoviny do pc, na XP SP2 to nerobi, lebo me lepsie spravene zabezpecenie, ale na normalnom xp sa to da spravit: otvorte si nastroje na spravu, spustite sluzby a v nich jednoducho vypnite alebo zmente messenger z automatic na manual alebo disabled a je po probleme :wink:
P5N-E SLI, E6400@3GHz 1,3V, 2x2GB DDR2, GTS250 1GB, BlueStormII 500, case, ventilatory, spina a ine drobnosti
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No ja som messengera zrusil hned ale aj tak mi to este sa mi zda robilo.
Používateľov profilový obrázok
PeqpeK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: St 23. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Turá, BA (23)

Príspevok od používateľa PeqpeK »

no ja som asi pred tyzdnom "podradil" z XP SP2 na normal XP a hned po instalacii a naslednom nastaveni internetoveho pripojenia mi tu vyskocilo take iste okno, hned som zrusil messengera a uz je to bez problemov... :P
P5N-E SLI, E6400@3GHz 1,3V, 2x2GB DDR2, GTS250 1GB, BlueStormII 500, case, ventilatory, spina a ine drobnosti

Návrat na "Programy a problémy s nimi"