problem pravdepodobne so sietovkov :(

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

problem pravdepodobne so sietovkov :(

Príspevok od používateľa spencer »

chalani som pekne nastvany pretoze ma zacala tento mesiac srat sietovka (pravdepodobne) . hladal som patral som skusal som ale akosika nic :( .viete problem je ze ked zapnem pc zapnem si net zapomoci ikonky ako posledne dva roky :) mam adsl , mnoo ale na tom nezalezi vsetko bezi idem na net rychlost dobra ale aspon tri razy do dna mi z nicoho nic nejde net . proste mi to padne tak musim restartnut xp-ecko a po restarte zas vsetko bezi ale za take tri styri hodinky mi padne znova net .:( skusal som preinstalovat ovladace na sietovku ale to iste :( prestanu mi dole blikat tie monitoriky dva sak viete mnoo a ked dam vypnut net tak nic sa nedeje a ked vypnut sietovku tak tiez nic akurat ze po restarte mi nabehne vypnuta sietovka zapnem a zas frcim cim to moze byt ? :( velmi som z toho zufali kazda pomoc z vasej strany mi pomoze dakujem moc fakt dik keby ste potrebovali nieco sa spytat tak som tu. ;) :help:

inak na linuxe mi ide dobre :bye:
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
kotlik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 169
Dátum registrácie: So 02. Aug, 2008, 12:13
Bydlisko: Žilina

Re: problem pravdepodobne so sietovkov :(

Príspevok od používateľa kotlik »

Ked ze ti ide na Linuxe dobre tak to vyzera na ovladace sietovky alebo samotny win. Aku mas sietovku? Ak mas vstavanu na doske skus update BIOSu. Nemas vo windowse odfajknute povolenie setrit energiou pri tomto zariadeni? Zvykne to robit problemy.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: problem pravdepodobne so sietovkov :(

Príspevok od používateľa spencer »

caw mnoo praveze prave tu moznost som vypol a stale nic mnoo sietovku mam realtek rtl8139 famyli na doske a update biosu by som asi nezvladol newiem este som sa s tym nehral ale pocul som ze ti moze zdimit daky hardware ak sa to nespravy poriadne



cawte len chcem povedat ze sa mi to asi podarilo vyriesit po tom ako som odinstaloval ovladace na sietovku to nepada ale aj tak dik ;)

to bola len docasna radost pada mi to stale je to strasne ma to stve stale restart pc nejaka rada mala?:(
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Operačné Systémy"