Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
staniii
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 22:50

Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa staniii »

hram sa hru a niekedy mi padne hra naskoci na monitore NO SIGNAL a musim restartovat PC lebo nejde nic robit ani CTR+ALT+DEL nefunguje proste zmrzne. robi mi to pri hrach bioshock , far cry 2 ,Brothers in Arms: Hell's Highway , hry mi nesekali ze by boli nejaka narocne na grafiku iba to far cry 2 hram na minimalne detajli lebo mi to seka :laugh: . v com moze byt problem?...grafiku mam novu geforce 9600GT 512, ram 2gb ,hardisk 80GB ,PC athlon 3000+ vykonom 2000 taktnutych na 2360. zdroj 380W - neni malo na taku zostavu?..pls o pomoc v com je problem...dankeschon :cool:
staniii
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 22:50

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa staniii »

to tu nenu ziadny odbornik? :smutny:
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa shiro »

tu necakaj odpoved za 10 sekund, poznas rozdiel medzi chatom a forom?

tvoj problem moze sposobovat aj zdroj, hlavne ak jej nejakej srackovej znacky. takze si zisti co za znacku zdroja mas.
dalej to moze byt ovladac grafiky (nahod najnovsi), alebo jej prehrievanie (to poriesi reklamacia ak je grafika v zaruke)
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa Toman »

alebo prehrievanie grafiky
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
staniii
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 22:50

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa staniii »

shiro napísal:tu necakaj odpoved za 10 sekund, poznas rozdiel medzi chatom a forom?

tvoj problem moze sposobovat aj zdroj, hlavne ak jej nejakej srackovej znacky. takze si zisti co za znacku zdroja mas.
dalej to moze byt ovladac grafiky (nahod najnovsi), alebo jej prehrievanie (to poriesi reklamacia ak je grafika v zaruke)
zdroj je znacka mercury a grafika ma asi 5 mesiacov a mam aj najnovsie ovladace nainstalovane a aj na tych to pada...skusal som aj 3D mark na test grafiky a nepadlo mi to. tak ze asi ten zdoj ze?..ale preco to napriklad u CALL OF DUTY 5 nepadlo ani raz.si myslim ze to je narocnejsia hra ako bioshock alebo Brothers in Arms. doska to robit nemoze?
Používateľov profilový obrázok
redered
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 601
Dátum registrácie: Ne 06. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vranov nad Toplou

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa redered »

sa popozeraj ake teploty GPU A CPU maju pri hrani kamosovi to ties robilo alebo skus iny monitor alebo grafiku inu a ci ti bude to iste robit aj vtedy
PC 1 - MB: MSI P67A-GD55 | CPU: i5-2500K @ cooled by Noctua NH-U12P | VGA: Gigabyte GTX 960 | RAM: Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Vengeance | HDD: WD AAKS 320GB | PSU: Seasonic S12II Bronze 520 W | Case: BitFenix Raider| LCD: Dell UltraSharp 24" | Headset: Creative Fatal1ty | Keyboard: Logitech G11 | Mouse: MX518 | Mousepad: Steel Qck | CS a DOTA player | Phone: LG G3

Spoiler: ukázať
PC 2 - MB: Gigabyte P35-DS3 | CPU: INTEL Core 2 Duo E8400 @ 3.0GHz cooled by Freezer 7 PRO | VGA: ASUS 8800GTS 512MB @ 650/2000MHz | RAM: Patriot DDRII 2x2GB @ 800MHz | HDD: WD AAKS 320GB SATA II, 16MB cache | PSU: Fortron BlueStorm II 500W | Case: Thermaltake M9
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa FEAR »

mercury ako znacku mozme skrtnut..... dobra rada a zadarmo obetuj dake peniaze a kup si ZDROJ lebo s hentym nemusis mat ani PC ;) ak nepresvedci rada zadarmo mozno realita... "ako povecsine"

inak riad sa hoere uvedenymi moznostami...
staniii
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 22:50

Re: Padne mi HRA a vypise NO SIGNAL

Príspevok od používateľa staniii »

redered napísal:sa popozeraj ake teploty GPU A CPU maju pri hrani kamosovi to ties robilo alebo skus iny monitor alebo grafiku inu a ci ti bude to iste robit aj vtedy
na inej grafike to tiez padne sem tam ale ta je slabsia..snad nebudem hrat na slabsej grafike co mi nerozchodi ani jednu hru:D..za monitor som dal 6litrov LCD ASUS pochybujem ze by tam bola chyba....asi to bude ten zdroj ako hovori FEAR :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"