DEAD SPACE

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Memnon »

ja som to hral cely cas so zapnutym V-Syncom nakolko bez neho mi hra divne blikala
a ked som tomu dal trochu sancu tak po hodinke hrania som uz mieril jak dabel
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Blikalo to len na par usekoch..a aj tam mi to nevadilo,ale je to subjektivne :-)
Naposledy upravil/-a Zoltan Balaton v Ut 25. Nov, 2008, 09:37, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa fLex »

louth napísal:
trtko napísal:to som spravil ako prve, mensi rozdiel tam bol, ale aj tak nist moc..
a co ti vadi na tom ovladani?
no stale sa mi javi byt dost take oneskorene.. zrejme to tak ma byt, ale nemuselo by..
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
hermarian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 04. Sep, 2008, 07:46
Bydlisko: Lučenec/Basingstoke, UK

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa hermarian »

[môj osobný názor]príbehovo to začínalo celkom pekne ale z pohľadu kamery som mal závraty a nevoľno, ovládanie nič moc...ani grafika nebola práve najlepšia, lepšie textúry by tomu veru nezaškodili. Jediné čo sa mi páčilo bolo odtínanie nôh a rúk, to bola sranda[/môj osobný názor]
Spoiler: ukázať
Powered by: AMD Phenom II x955 BE 3,5GHz, Gigabyte HD7850 975/4800 GIgabyte MA790X-DS4, Samsung 2243BW, WD 500GB + Intel 330 180 GB SSD, 4GB DDR2 800Mhz, Seasonic SS-500ET-T3, TSSTcorp. SH-223Q
NTB Asus G750JX
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mna to graficky uchvatilo v casti kde som musel dopravit velke kusi meteorov do tej lucovej drvicky...ako perfektna praca :good:
....a tie textury su obcas az neuveritelne hnusne
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Memnon »

mne sa to graficky velmi tiez pacilo ale s tymi texturami som niekde cital ze je to dokonca horsie nez na konzolach
hlavne bolo dost hnusne ze ked som isiel vo vytahu a postavil som sa chrbtom moc blizko ku kamere videl som len fakt hnusnu texturu ale ked som sa postavil do akuratnej vzdialenosti? vyzeralo to ozaj fajn + paradane meniace sa tiene podla toho jak isiel vytah
inak tiez sa mi pacili isacove pohyby ked bol vo vakuu teda ne ze by boli vyslovene uchvatne to isto nie (zhrbeny beh je o cosi lepsi) ale mal som z neho taky pocit ze jeho telo je vazne v beztiazovom stave a jedine co ho drzi akotak pri zemi je jeho oblek

inak najvacsie sklamanie hry pre mna nebol finalovy boss ale finalova animacia kde si dal hrdina dole prilbu
na zaciatku som mal nejaku predstavu jak by mala tvar hl.hrdinu vyzerat a to co som videl sa mi s tym nezhodovalo mali to radsej nechat tak
podobne sklamanie som zazil napr. v Assassin creed kde som dufal ze altairovi nebude vidno do tvare co sa ako inak opat nestalo
v tom sa mi napr. pacil gothic ze hrdina nema meno co je do istej miery rarita a neni snad preview v ktorom sa to nespomina :) dodava to istu zahadnost alebo jak by som to povedal
ale to uz by som bol asi moc perfekcionista :)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

no dik za prezradenie konca.. :wallbash:
vcera som to presiel.po crysis dalsia hra:)
TECon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: St 13. Aug, 2008, 22:05

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa TECon »

Co znamena nastavenie v hre VSYNC ?
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

MENU/OBRAZ/VERTIKALNI SYNCHRONIZACE..tu to das VYP/ZAP..
TECon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: St 13. Aug, 2008, 22:05

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa TECon »

JA viem kde to zapnem a vypnem. Ale neviem aky je rozdiel, ked to je zapnute alebo vypnute. Co to na hre meni ? A aky je rozdiel ked dam grafiku na high a na custom ?
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa BlackAngel »

tak pred dvoma dnami som to zacal hrat a musim poveda ze hra je to neskutocne chytlava najma ta atmosfera je super...ale to co autori dorobili s ovladanim a kamerou je nieco hnusne, dost to kazi vysledny dojem z hry co je velka skoda, inak zatial po styroch hodinach hrania to vidim tak na 7/10

PS: mozno po dohrati zmenim nazor a bodiky pojdu vyssie
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
TECon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: St 13. Aug, 2008, 22:05

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa TECon »

Zdravim vsetkych,


Po case hrania mam mensi problem. Som pri casti, kde musim strielat meteority, ak ste to niekdo hral, tak viete kde som a o co ide. Zacal som po nich teda strielat a zrazu mi hra padla, monitor sa mi vypol (presne tak ako ked vypinam PC) a ked som ho chcel zapnut, tak nesiel, stale som mal ciernu obrazovku, zvuk sa tiez zasekol a neslo mi nic spustit. Tak som restartoval PC rucne. Potom som sa pozrel do "Problem reports and solutions", tam ziadny problem nebol a tiez som sa pozrel do "Windows Logs" a tam tiez nic nebolo. Akurat jedine co mi napisal bolo toto:

A request to disable the Desktop Window Manager was made by process (Dead Space.exe)

Stalo sa mi to uz asi 7x za sebou, ze mi takto padol PC kvoli Dead Spacu, naozaj neviem cim to moze byt. A neni to original. Uz mi to robilo pri jednom mieste, padlo to asi 3x a potom na 4x to uz islo. Az teraz som dosiel sem a tuto to uz vobec nejde. Ak niekto len tusite co to moze sposobovat napiste prosiiim. :smutny: :smutny:
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Memnon »

fakt neviem
ja som tam problemy nemal a podobne veci sa deju
ked mas nelegalnu kopiu hry
alebo ked mas nestabilne pretaktovany komp
alebo 100 inaych menej castych veci
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

Ahojte. Chcel by som sa opytat da sa nejakym sposobom dostat do 9 kapitoly tejto hry nakolko som v polovici decembra tam dosiel ale musel som reinstalovat pc co malo za nasledok aj stratenie save. Hru mam origo ale nechcem ju hrat odzaciatku, tak ci by nebol niekto ochotny mi poslat ktorykolvek save 9 kapitoly. budem vdacny.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja sa pripajam a ziadam niekoho o poslanie savu s najstrasnejsieho 5 levlu..ci ktory to bol ten najstrasnejsi:)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"