PowerCinema NE for Everio

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
dodkes

PowerCinema NE for Everio

Príspevok od používateľa dodkes »

Zdravim vas

mam taky problem s tymto programom a uz som pobehal vselijake stranky a nic som nensiel tak hadam tu to niekto bude poznat alebo aspon vediet,.

tak k veci,.mam kameru JVC Everio a k nej mam ten program na spravu videa
a upravu,nainstaloval som si ho doma na PC tam mi bezal v pohode,pekne som si vedl nahodit viac videi a urobilo mi z toho jedno dvd,ale uz som sa prestahoval a mam notebook,tu som si tiez nainstaloval ten program ale nechce mi robit dvd,ked mam zadat ktore casti chcem spojit a napalit ja mu to zafajknem ukaze sa pocet ale v MB je stale nula,a ked dam palit takto hadze chybu,.pozerat tie videa viem ale uz napalit nie,.uz som ho aj niekolko krat preinstaloval,zaregistroval a stale nic,.ked to robim na tom druhom PC tak tam mi pekne ukaze aj pocet videi a aj kapacitu v MB a aj napali,.(len cestovat zakazdym inde kvoli tomu sa mi neoplati ked aj tu mam PC)

je tam viac programov od kamery ale ziadny mi nechce spracovat video z kamery,. je to vo formate MOD tak som skusal hladat na nete nejaky iny ale nenasiel,.

nebude niekto vediet???
uf dufam ze som to napisal zrozumitelne,

dakujem
dodkes

Re: PowerCinema NE for Everio

Príspevok od používateľa dodkes »

Alebo ak by niekto vedel o nejakom inom programe pomocou ktoreho by som vedel spracovat video z kamery,....

Návrat na "Programy a problémy s nimi"