ovrdrive a x1950pro

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
zeto750
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Po 15. Sep, 2008, 19:07
Bydlisko: Bardejov - Kosice

ovrdrive a x1950pro

Príspevok od používateľa zeto750 »

Mam otazku ci aj ATI x1950PRO ma mat v cataliste ati ovedrive myslim toto http://www.legitreviews.com/images/revi ... clocks.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

lebo ja tam nic take nemam a mam nastaveny advanced view :D
Kde to nastavim?

btw: len tak pomimo dajte mi aj nejaky odkaz ze o kolko al. nakolko mozem taktnut a hlavne ako lebo som zaciatocnik a hladam uz dlho na webe ako na to ale stale nic :D
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ovrdrive a x1950pro

Príspevok od používateľa Brandoo »

U starsich grafikach to neni :( bohuzial .. ale mozes pouzit ATI tray tools alebo ATI tool popripade univerzalnu ulitku RivaTuner (aj nV aj ATI)

Ku taktovaniu: stiahni ATI tool, ak ti nepojde spustit tak ATI tray tools.. zacni taktovat po 5 MHz jadro a pamate zaroven. Tam v programe mas test stability. Otvoris take okienko bude tam taka chlpata kocka alebo daka vesmirna lod.. a spust test (ak ti bude hadzat artifakty tak aniz frekvenciu pamati a daj test znovu staci 1 minutu). Max. co by grafika dala je navysenie okolo 70 MHz (mozno torchu viac) a neni to ako u procesoru (CPU)!
zeto750
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Po 15. Sep, 2008, 19:07
Bydlisko: Bardejov - Kosice

Re: ovrdrive a x1950pro

Príspevok od používateľa zeto750 »

Si si isty? lebo kamos tvrdi ze to tam ma aj ked ma x1950pro :D? Bude to blbost?
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ovrdrive a x1950pro

Príspevok od používateľa Brandoo »

Aj na AMD Game forum pisu ze pouzit ATT lebo pre tu VGA neni overdrive, tak kamarat sa sekol...
http://forums.amd.com/game/messageview. ... erthread=y

Návrat na "Grafické karty"