Gr. karta a pozeranie filmov

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Gr. karta a pozeranie filmov

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ahojte, chcel by som sa spytat na jednu vec. Vcera pri pozerani filmu som zistil, ze mi nejak moc huci fan v skrinke a tak som v GPU-Z zistil, ze grafika bezala na maximalny vykon ako by som mal pustenu hru. Predtym sa mi zdalo, ze aj ked som pozeral film, tak grafika sa tvarila ako by bola iba v 2D. Tak sa chcem spytat v akom rezime(2D,3D,3D max) ma bezat grafika pri pozerani filmu.

Dakujem
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2249
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Gr. karta a pozeranie filmov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Aku mas verziu ovladacov? Niekde som cital, ze posledne ovladace 181.20 WHQL maju na niektorych kartach tento problem.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Gr. karta a pozeranie filmov

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Hej, mam posledne 181.20, aj som myslel, ze by to mohlo byt ovladacmi, skusim pohladat na nete nieco. Zatial dakujem.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Grafické karty"