Po neuspechu vodního bloku "CPU v.2" jsem nemohl skoncit s navrhem, musel jsem to proste zase vylepsit, nic me neodradilo.. Proto jsem vyrobil nový vodní blok na procesor s nazvem "CPU v.3". Koho by zajimaly podrobne testy, tak ty jsou uverejneny na webu http://www.cttl.cz/index.php?gid=9935" onclick="window.open(this.href);return false;
Dalsi informace nejenom o tomto komponent, naleznete na mem webu http://wroom.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
No mne sa na ňom veľmi páčia valčekovité výstupky zo základne. Nízkym odporom u mňa veľmi zabodoval, pretože mám iba HPPS. Otázka: dá sa používať aj bez strednej fittingy, ak na miesto nej dám toto, alebo je nutné použiť Y spojku?
Trubka napísal:No mne sa na ňom veľmi páčia valčekovité výstupky zo základne. Nízkym odporom u mňa veľmi zabodoval, pretože mám iba HPPS. Otázka: dá sa používať aj bez strednej fittingy, ak na miesto nej dám toto, alebo je nutné použiť Y spojku?
Predem diky za pochvalu me prace..
Bez prostredni FITINGY se tento blok (dle meho nazoru) urcite provozovat da, v principu to jde. Samozrejme je otazkou, jaky to bude mit vliv na ucinnost chlazeni. No kazdopadne diky za zajimavy napad, zkusim to probrat s HIGHLANDERem..
mna dost odradza ten 3 fitingovy top... bolo by fajn vymysliet nejaky 2 fitingovy a porovnat... ja mam malu case, malo miesta a pridavat dalsiu hadicu by sa mi tam moc nechcelo... Ale za tu cenu je to urcite nadstandardna kvalita-proces vyroby/povrchova uprava/material... proste
Byt tebou, urcite si to zavesim do sekcie "Bazar" ako plateny TOP thread...
Jiz pracuji na verzi jen s jednim VYSTUPNIM fitingem.. takze to nektere jiz nebude odrazovat.. Vliv na chladici vykon to dle meho narozu mit nebude.. Nechte se prekvapit..