ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7735
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Toman »

ja ti neviem bobe.....

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

kliknem na 9.1 download a hodi ma t na stiahnutie 8.12tiek.....

T. :?
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15084
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa faugusztin »

Toman, ja mam na tvojej linke 9.1. Skus F5 alebo CTRL+F5 v prehliadaci :-).
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3020
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa yesper »

Pise tam 9.1, ale po kliknuti na download sekciu sa otvori okno so starymi 8.12, ako pisal Toman
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15084
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nj, bug :
http://forums.amd.com/game/messageview. ... did=107747" onclick="window.open(this.href);return false;
The driver page will be updated later today. The 9.1 package is version 8.57.3, not the same as the hotfix drivers though as these fix the 6 - 8GB install problem and the previous hotfixes dont. The hotfixes are faster in various games however due to the multi-gpu threading which wont be in the official drivers til later.

If you dont want to wait, the drivers are already on various other sites.

Closing this thread


-------------------------
Game.AMD Administrator
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa srebalat »

Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Brandoo »

srebalat diky za linky :) nainštaloval som, otestoval som v 3D Mark Vantage a pribudlo mi asi 800 bodov oproti 8.12
S 8.12 som mal niečo cez 5000 bodov a pretaktovanú na jej max stabilnu hodnotu som mal cez 5800 bodov. Teraz v defalte mam cez 5800 bodov :cool:

CPU E6750 2.66GHz
ATI HD4850 512MB defalt
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa srebalat »

nz..

inac mne pri posledny troch ovladacoch(8.11,8.12,9.1) nejde vobec ovladac od vga, proste nainstalujem, restartnem pc a hodi mi automaitcky rozlisenie 640x480 a 4bit farby(samozrejme sa nedalo prestavit), s tym, ze ako ovladac nemam nic,teda konkretne uvedene nejake 6.14).. wtf? myslel, som, ze to je nahoda, ale jedine, ktore mi idu ako posledne su 8.10..
Naposledy upravil/-a srebalat v Št 29. Jan, 2009, 21:39, upravené celkom 1 krát.
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa allshe »

a zase taktovanie v AMD Gpu Clock Tool nefunguje :( uz od verzie 8.11 to je tak) posledne ktore idu taktovat v pohode su 8.10. uz ma to hneva. neviete niekto ako to poriesit?
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13804
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

dufam ze tam nemaju ten AF bug este stale
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10051
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa crux2005 »

majú, už som to písal
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13804
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nechapem ako si mozu dovolit vydat tvrde ovladace z obmedzujucim AF.ved to sa neda ani v testoch na novy HW pouzit oficialne..
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10051
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa crux2005 »

však to si skoro nikto nevšimne... :rofl:
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13804
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mozno to nechapem..ale je to tak, ze ked nastavim 16AF pojde mi furt 0AF ?
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Gudas »

Ale čoby, pôjde ti až 1xAF :)
...Napriek vynútenému 16xAF cez CCC sa jedine s týmto ovládačom v hre aplikovalo len 1xAF...
http://www.pc.sk/modules.php?name=artic ... 175504&p=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Thomas1804
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 431
Dátum registrácie: Ut 27. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ATi Catalyst 9.1 WHQL (vydaný)

Príspevok od používateľa Thomas1804 »

o to AF mi až tak nejde ... ja by som skôr uvítal poriadnu optimalizáciu výkonu na nové hry ... ja mám síce grafiku zo staršej generácie, ale dúfam že aj na ňu vyjdu nejaké optimalizácie ... mohli by ...
...:::Asus G750JX-T4179H:::...
CPU: Intel Core i7 4700HQ Haswell (3.6Ghz OC)
GPU: NVIDIA GeForce GTX 770mm 3GB (834Mhz/1333Mhz/925Mhz OC)
RAM: 22GB (6+16)
Patriot SO-DIMM 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Viper
SSD: OCZ Vector 150 240GB

Roccat Kone XTD + Roccat Taito

Návrat na "Ovládače a BIOSy"