Žiadosť o radu zo zdielanim

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
itec

Žiadosť o radu zo zdielanim

Príspevok od používateľa itec »

Ahojte. Poprosim Vas o pomoc. Mam dva notebooky. Na jednom je internetové pripojenie cez modem HUAWEI cez ORANGE. Druhy notebook je prepojeny s prvym sietovym kablom RJ45. Obidva počitače sa vidia a na tom druhom mi ide aj internet ale iba jeden tym adresy a to http://www.google.sk" onclick="window.open(this.href);return false; a všetko čo je s googlom spojene. Žiadna ina stranka mi tam nejde otvorit ani odkaz ked dam nieco hladať v googli. IP adresa kde je NET je 192.168.0.1 a maska 255.255.255.0. Na pripojenom PC je IP adresa 192.168.0.2, maska 255.255.255.0 a brana 192.168.0.1 a DNS je 192.168.0.1. Podľa mna je to všetko dobre len nechapem preco mi ide len google a nic viac. Prosim Vás poradte mi. Dakujem
Používateľov profilový obrázok
habr100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: So 07. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Žiadosť o radu zo zdielanim

Príspevok od používateľa habr100 »

no ak si dobre pamatam, tak na tom orange pripojeni by si mal zdielat konekciu a potom by malo ist vsetko... v properties toho pripojenia na zalozke Advanced zapni Internet connection sharing
itec

Re: Žiadosť o radu zo zdielanim

Príspevok od používateľa itec »

Ked som dal vlastnosti toho internetoveho pripojenia mam tam zaškrknute ze UMOZNIT OSTATNYM POUZIVATELOM SIETE PRIPOJIT SA PROSTREDNICTVOM TOHTO INTERNETOVEHO PRIPOJENIA a aj tak mi ide len google.

Návrat na "Siete"