dvd napalovacka

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Rusnak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 11. Feb, 2009, 23:28

dvd napalovacka

Príspevok od používateľa Rusnak »

Prosím o pomoc. Mam problém. Odinštaloval som staré nero7 a nainštaloval nero9. To išlo v pohode ale bolo to iba trial. Po nejakej dobe keď som chcel napaľovať dvd tak mi vypísalo že chyba je v dvd ramke HL-DT-ST- DVDRAM GSA -T20N ATA Device. Tak som si myslel že mi ten trial skončil, tak som ho odinštaloval. Vrátil som tam naspäť nero7 ktoré mi mimochodom nejde vôbec nainštalovať. je chyba v dvd-ramke alebo v programoch? Ovládače som aktualizoval.Tak som skúsil deepburner a zase mi to robí, len mi to napíše že media error
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Re: dvd napalovacka

Príspevok od používateľa robour »

Odinštalovaním pôvodného nera neznamená že je definitívne preč. Zrejme ti po ňom v registroch niečo zostalo. To potom môže spôsobovať že ti žiadne ďalšie aplikácie nefungujú. Zrejme nemáš inú možnosť ako to ešte niečím hĺbkovo vyčistiť, prípadne preinštalovať windows. Ak sa ti dá skús napaľovačku v inom PC (pre overenie jej funkčnosti).
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
d4v1d282

Re: dvd napalovacka

Príspevok od používateľa d4v1d282 »

To neni chyba programu. Ja mam ten isty problem at to mam tri napalovacie programy a na vsetkých mi vypisuje to iste. Ja si myslim ze to bude tou napalovackou.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"