nahravanie zvuku cez "Line in"

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Kuvix
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št 22. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

nahravanie zvuku cez "Line in"

Príspevok od používateľa Kuvix »

Cafte.
Mam maticnu dosku ASRock K7S8X, ktora ma integrovanu zvukovku AC97 CODEC Channel 5.1. Pri nahravani zvuku cez vstup Line In alebo Mic, je vysledok taky, ako keby bol zapnuty nejaky efekt ako je Noise Gate, proste strasne kolise zvuk. Nevie mi niekto poradit, ci sa to da nejako vypnut, prestavit?
Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Re: nahravanie zvuku cez "Line in"

Príspevok od používateľa Payne »

Kuvix napísal:Cafte.
Mam maticnu dosku ASRock K7S8X, ktora ma integrovanu zvukovku AC97 CODEC Channel 5.1. Pri nahravani zvuku cez vstup Line In alebo Mic, je vysledok taky, ako keby bol zapnuty nejaky efekt ako je Noise Gate, proste strasne kolise zvuk. Nevie mi niekto poradit, ci sa to da nejako vypnut, prestavit?
Vdaka
No skus sa kuknut v ovladacoch, ci tam daco nieje...

A cez aky program to vlastne nahravas???
Bo moze to byt aj dakym nastavenim v tom programe...
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

nemas nahodou cosi ako microphone boost(v ovladani hlasitosti) ?? skusal si inde ci neni problem mimo pc ??
Používateľov profilový obrázok
Kuvix
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št 22. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Kuvix »

Skusal som preinstalovat ovladace, aj som sa v nich pohrabal a nic som nenasiel. Skusal som nahravat v roznych programoch a rozne zdroje zvuku od gitary az po gramofon, vysledok je stale ten isty.

A v ovladani hlasitosti je "microphone boost", ale ci je to zapnute alebo nie, mena ziaden vplyv na to kolisanie zvuku.

Mam taky dojem ze mi pomoze len nova zvukovka a tu na maticnej DISABLE a hotovo ... :( :lol:
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Kuvix napísal:Skusal som preinstalovat ovladace, aj som sa v nich pohrabal a nic som nenasiel. Skusal som nahravat v roznych programoch a rozne zdroje zvuku od gitary az po gramofon, vysledok je stale ten isty.

A v ovladani hlasitosti je "microphone boost", ale ci je to zapnute alebo nie, mena ziaden vplyv na to kolisanie zvuku.

Mam taky dojem ze mi pomoze len nova zvukovka a tu na maticnej DISABLE a hotovo ... :( :lol:
ten microphone boost mi nejde do hlavy, ja ked ho zapnem tak mikrofon je neskutocne citlivy(ved na to to je) tak mi nejde do hlavy ze u teba to nic nerobi.. este snad nove drajvre, popr. skusit inu zvukovku na skusku
Používateľov profilový obrázok
Kuvix
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št 22. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Kuvix »

No ten microphone boost som nemyslel tak, on funguje ako ma, ale aj tak nic nenahraje normalne, kolise to potom zosilnene :D
Skusim pohladat novsie drajvre ...

Návrat na "Zvuk a PC"