Program na DVD-zalohu 2 vrstvy->1 vrstva

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
ac.milan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 23. Jan, 2009, 22:26
Bydlisko: Myjava

Program na DVD-zalohu 2 vrstvy->1 vrstva

Príspevok od používateľa ac.milan »

Chcem si spravit zalohu hudobneho DVD Konflikt-ology ktore som dostal, aby sa mi nahodou castym pouzivanim neposkodil original.

Original ma 8 GB a cez DVD Shrink mi ho nestlaci pod 5 GB,lebo je tam velmi vela dlheho videa. Zvukovy stream je len jeden,odstranovat odtial nechcem nic a ze sa mi znizi kvalita,to mi je jasne. Pod 60% mi to nechce ist.

Poznate a pouzivate niekto nejaky program,ktory mi to dokaze stlacit na tych 4,7 GB? Na CRT televizore ta kvalita nebude tak poznat. Vdaka za rady
Používateľov profilový obrázok
kotlik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 169
Dátum registrácie: So 02. Aug, 2008, 12:13
Bydlisko: Žilina

Re: Program na DVD-zalohu 2 vrstvy->1 vrstva

Príspevok od používateľa kotlik »

Ked stlacis 8GB na 4.7GB urcite to bude poznat na vyslednej kvalite aj na TV...volil by som radsej kopiu na DVD DL. Ich cena nie je dnes tak hrozna. Navyse budes mat kvalitnu kopiu 1:1.
Ak to chces ale natlacit na klasicke DVD 4.7GB bolo by lepsie to skusit ripnut do Xvidu (DivX)...zasa ale musis mat DVD player co podporuje prehravanie Xvid suborov.
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Program na DVD-zalohu 2 vrstvy->1 vrstva

Príspevok od používateľa zachary »

môžeš to taktiež rozdeliť na 2 jednovrstvové DVD, ostane ti plná kvalita ;)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
ac.milan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 23. Jan, 2009, 22:26
Bydlisko: Myjava

Re: Program na DVD-zalohu 2 vrstvy->1 vrstva

Príspevok od používateľa ac.milan »

ano ano, lenze mam starsie domace kino,ktore zial necita DVD DL napalovane, a ani DivX...preto som sa pytal na program,ktory to stlaci...viem ze kvalita bude nizsia,to mi nevadi

// problem vyrieseny, program sa nasiel, spomenul som si na zabudnute Clone DVD...;)

//nieje potrebne zamknut, takze nechame otvorene pre pripadne dalsie otazky na tuto temu, gammaray

Návrat na "Programy a problémy s nimi"