Skusenosti s PC predajnami v KE

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz, a teraz ked si sa vykrical, mozme sa vratit k teme ? Je to kazdeho osobna vec, odkial berie veci. Ja napriklad vsetko beriem od GABA, i ked ma casto vyssie ceny ako mnozstvo inych obchodov - pretoze je spolahlivy.

Co sa tyka konkretne pckomponenty.sk - je kazdeho povinnost pred nakupom precitat si dodacie a obchodne podmienky. Tiez si nemyslim, ze by ta ATComp poslal prec, keby si po krachu jeho partnera isiel reklamovat k nim.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa icefire »

ja len pre objektivnost vznesiem faktami podlozeny argument, ze tuto diskusiu sleduju minimalne 2 shopy v Kosiciach a priamo do nej prispieva minimalne jeden eshop. Par stran dozadu je prispevok od uzivatela s jednym postom, ktory som citoval (ocividna reklama na konkretny shop), plus ma este kontaktoval cez SS dalsi shop, s istou zalezitostou mojho nie presneho casoveho udaju

tak isto si vsimnite novych registrovanych uzivatelov, co tu tak horlivo prispievaju.

chce sa mi z toho fakt grcat, toto je uzivatelske forum a ich nazory, nie overwatch KE obchodov nad kontrolovanou diskusiou :bleh:
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
orion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 07. Feb, 2009, 16:38

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa orion »

-
Naposledy upravil/-a orion v So 21. Mar, 2009, 15:02, upravené celkom 2 krát.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa faugusztin »

orion napísal:...
Ehm. Skus si s chladnou hlavou precitat svoj prispevok, a potom pochopis to, akym tonom som reagoval. Ty zhadzujes nejakeho predajcu za to, ze ma blbosti na stranke. Dobre, nepaci sa ti to ? Nemusis u neho kupovat.

Ale potom ti este odporucim jednu vec - precitaj si nazov tejto temy. Je tam napisane nazory ? Mozno sa v tvojom slovniku nazor = skusenost, no u ostatnych nie. Mas skusenost s danym obchodom ? Nie ? Tak potom odkial vies, ze to je panelakova zivnost ? Este raz - posudenie "zivotnosti" predajcu je kazdeho osobna vec. No takym stylom ako si to napisal ty sa obchody urcite nedaju hodnotit. Je nespolahlivy ? Nedodrziava terminy ? Mas nejaku konkretnu skusenost s danym predajcom alebo iba sa ti nepaci, tak si sa ho rozhodol kritizovat ?

Okrem toho, i keby bol panelakovy partner ATCompu, tak ATComp je urcita zaruka minimalne dodania tovaru. Dalej to nie je ani zivnostnik, ale s.r.o. No a nakoniec, na kamenne obchody sa ja osobne mozem vykaslat, ich pruznost a cenotvorba je obcas az zazracne slaba. V kamennom obchode sa tiez budes moct porozpravat so stenou, ked skrachuje.... Sanca je rovnaka.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa icefire »

orion napísal:osobne si chodim citat prispevky nielen na toto forum uz velmi dlho, snad od jeho vzniku a ked sa konecne rozhodnem zaregistrovat a povedat svoj nazor, tak zrazu horlivo prispievam? To mi napise niekto, kto ma 503 prispevkov? Pripadne druhy co ich ma par tisic? Nikde som nevidel napisane, ze sa nesmiem zaregistrovat a nieco napisat. Z toho ako sa tu chovate k novacikom mi je nie na grcanie, ale na zvracanie, tak sa trosku uvedomte. Ked si myslite, ze toto forum je len pre vas, tak si ho zamknite. Sorry ze som sa ozval.
Povodne som nemyslel teba, i ked si sa predsa pekne prezradil :hysterical: Reagoval som na toto:
icefire napísal:
antesom napísal:Ja som nakupoval uz vsade ale mam najlepsi pocit s firmy Datacom. Ked som naposledy chcel kupit PC super mi poradili a dali mi aj dobru zlavu. Maju tam niekedy chaos ale je to asi tym ze maju vala zakaznikov. Minuly piatok som mal prist po PC, ktore mi skladali tak som sa vybral rano na 9 mal som na papiery ze to bude na 10. Troska som cakal lebo otvaraju na 9:30 ale naozaj som mal vsetko super pripravene. Cakal som tam asi 1 minutu v rade. Ale do piatich minut som to mal nalozene. Ten predajca mi to doniesol az do auta a poprial mi krasny den. Bolo to super. Ked som isiel kupovat zostavu presiel som Focus, Lavacom a taktiez X-computers ale najvatsi vyber mal datacom a najlepsie ceny. Asi pred rokom v datacome robila taka kocica neviete kde je?
A toto ta jednoducho prinutilo registrovat sa a ako svoj prvy prispevok napisat tento chlavospev... pekna reklama, vsak pani z danej firmy ? :hysterical:
Vidiet, ze to nesleduju 2 firmy, ako som povodne predpokladal, ale uz dokonca tri. A z toho jedna reaguje agresivne, dalsia propaguje prostrednictvom novych userov a tretia rozposiela SS uzivatelom, co tu napisu svoj subjektivny nazor.

Poprosim o fakt ignoraciu userov, co maju tak malo postov, ze to az bije do oci reklamou... takto straca tred zmysel .
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
orion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 07. Feb, 2009, 16:38

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa orion »

-
Naposledy upravil/-a orion v So 21. Mar, 2009, 15:03, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa icefire »

nic v zlom, ale prezrel som si historiu vsetkych tvojich prispevkov... ten PC biznis si urcite robil tak dlho, ze si z toho vysiel z formy, zalozil tento topic http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 42#p481442" onclick="window.open(this.href);return false; a ani si sa v ramci zaujmu faktov pred kupou ani nespytoval dalej a topic nechal zalahnut zabudnutim. Potom tu postujes kopec negativnych prispevkov o jednom shope a viac nic... ked aspon niekoho okydavam, nech je to aspon trosku objektivne. A ten PC biznis asi este pretrvava, alebo aspon nejaka nenavist z tejto doby... Par prispevkov, 1 v poradni a 4 haterske.

Sry za OT.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
orion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 07. Feb, 2009, 16:38

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa orion »

icefire napísal:
Poprosim o fakt ignoraciu userov, co maju tak malo postov, ze to az bije do oci reklamou... takto straca tred zmysel .

No tvoje prispevky chytaju nadych paranoje. Ja nie som ziadny predajca, neviem co som sa mohol prezradit, ak si tym myslel mna.
Okrem toho nevidim nic zle na tom, ked sa tu vyjadri niekto z akejkovek firmy, vsak je to verejne forum.

Ty si po registracii zacinal so 100-ym prispevkom?
orion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 07. Feb, 2009, 16:38

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa orion »

-
Naposledy upravil/-a orion v So 21. Mar, 2009, 15:03, upravené celkom 1 krát.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa faugusztin »

Chlapci stacilo, nie ? Vsetko uz bolo povedane, nechajme na pripadnych zaujemcoch ze ci budu nakupovat z toho obchodu alebo nie. Orion napisal svoj nazor a tym debatu ukoncime, OK ?
orion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 07. Feb, 2009, 16:38

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa orion »

-
Naposledy upravil/-a orion v So 21. Mar, 2009, 15:04, upravené celkom 1 krát.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa stefan222 »

uz ako secii viete:D skladam si pc:D gammaray to vie najlepsie:D no a konecne som dospel k zostave a vybral som sa k x-computers ze to kupim u nich,ceny maju ok,tak mi povedali vyslednu cenu, s touto cenou som siel do clickcomputers,kt maju omnoho drahsie veci v eshope ako xcomputers ale na moje udivenie mi dali o necelych 50€mensiu celkovu cenu. ochota a pristup bol super,kedze u nich uz mam skusenosti len kladne, a hned mi volaju kazdy den ze co vsetko uz mam na predajni,len cakam za zdrojom,ale zase aj x-computers boli ako zlaty ku mne,nemam na nich 1zle slovo. ale co sa tyka ceny je to ine, a teraz si chcem kupit 3notebooky,ale o tom potom,hmm:D tak som zvedavy na ich battle o zakaqaznika,dufam ze som pomohol a dal moje skusenosti s predajnami v KE,datacom som kontaktoval paru krat a marne,a nakoniec mi napiasli ze platia ich ceny co su na nete,ochota nulova,a hodnota mojich penazi minutych v ich shope bude tiez nulova :cool:
hry- ps5
doma-HP probook
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa stefan222 »

dnes som bol po 33 dnoch po reklamovani noteboku v clickcomputers a boli velmi ustretovy ochotny a mily,vvratili mi peniaze v plnej vyske, kupujem tam casto veci a stale sa dohodnem na bezkonkurencnej cene.proste napisem mail ze mam zajem o ten a ten produkt a stale dostanem super cenu,klobuk dole,len same chvaly z mojej strany an tuto spolocnost :dance:
hry- ps5
doma-HP probook
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa stefan222 »

takze secko co som pisal o clickcomp beriem spet.uz 2mesiace maju moj notes v reklamacii a nechcu mi dat nic,ani novy kus a ani peniaze,uz som zufali,stale ma odbiju,ze nemaju peniaze,ze uz je na ceste novy notes,14.1 som im dal reklamovat notes moj a dodnes ho nemam,bol som na SOI a tam mi povedali ze mam dat podnet na kontrolu pisomne a aj tak ze si pockam,ze nie osm jediny a ze ani nevedia kedy to bude,no ochota nebla a nie je nikde,ak je t neaky pravnik policajt dajte mi vediet,siel by som aj na silnejsie miesta ako soi,uz ma fakt seru, :furious:
hry- ps5
doma-HP probook
metamorf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pi 13. Feb, 2009, 23:37

Re: Skusenosti s PC predajnami v KE

Príspevok od používateľa metamorf »

nechapem. ved ti vratili peniaze po 33 dnoch ne? o com hovoris? sak ta tam maju neskutocne radi, aj same zlavy ti daju, aj inym mozno daju zlavu a ked pride reklamacia tak nemaju peniaze na jej riesenie lebo ty a tebe podobny ste dostali zlavu. im daj teraz ty zlavu - nech ti vratia dajme tomu polovicu im navrhni. mozno sa dohodnete ked sa tak mate radi. a rano chod do tesca na rozky a tiez pytaj zlavu mozno tiez dostanes. ale potom sa nestazuj na sluzby. oberies obchod o jeho zisk ale sluzby chces nadstandardne. tak ti treba.

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"