Windows Vista"USB zariadenie nieje rozpoznane"

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
KINLEY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St 30. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Sala

Windows Vista"USB zariadenie nieje rozpoznane"

Príspevok od používateľa KINLEY »

Ahojte, mam mensi problem... Mam notebok MSI GX 620 15".
Pred nedavnom sa mi staloze ze pri zapnuti notebooku sa mi z nicoho nic objavila hlaska "Usb zariadenie nie rozpoznane". Po dlhom skumani a hladani som na nic nedosiel... Preinstaloval som Windows (Vista 32bit). Po preinstalacii win.. to vzdy neslo.. z nicho nic sa to vsak potom rozbehlo.. Teraz je tomu cca 24hod od posledej reinstalacie..a problem je tu zas.. Upresnim to este vsetky USB zariadenia funguju ako napriklad externy disk, usb kluc mp3 telefon atd.. vsetko ide len externa mys nie.. Mys je v poriadku testovana na inom pc funguje bez problemu...Napojil som aj inu mys a vzdy to iste.. uz sii neviem rady....V spravcoch zariadenia mi nepise ziadnu chybu a pri pokuse o reinstalaciu ovladacu napise ze momentalny ovladac je najnovsi... Prosim ak viete niekto pomoct budem moc rad. Dakujem.
Obrazok:
[IMG=http://img27.imageshack.us/img27/2686/usbz.jpg][/IMG]
[IMG=http://img27.imageshack.us/img27/usbz.jpg/1/w387.png][/IMG]


Ak niekto vie pomoc kontaktujte ma kludne aj na icq 360406800 .. Este raz dakujem
pato05323
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št 11. Jún, 2009, 09:37

Re: Windows Vista"USB zariadenie nieje rozpoznane"

Príspevok od používateľa pato05323 »

No ja som mal notebook a pisalo mi presne to iste a nevedel som s tym dat rady . Tak som to zaniesol do opravi . Urobil mi to z vysvetlenim ze tam vznikol skrat nejaky . Tizden bolo fajn a potom zase to iste tak som to znova odniesol do opravi a ze vraj zase nejaky skrat . Asi po mesiaci sa mi to stalo opet nemal som nervi notebook som predal a kupil normalny PC . Ten sa mi uz nekazi :D . Skus ho zaniest do opravi nech to skontroluju .

Návrat na "Operačné Systémy"