Problem s DVD RW LG 4120B Nejdu testy medii v NERE

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

Ake medium si do nej vlozil? Nie nahodou DVD-RAM? Ak ano musis ho najprv naformatovat. Pozri aj www.cdr.cz vysla tam recenzia na tvoju napalku. U nich testy v CD-DVD Speede fungovali bez problemov.
Používateľov profilový obrázok
lacko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Luèenec

Príspevok od používateľa lacko »

Skus napisat kolkatku mas nero. :? :? ja mam asus dvdrw a tiez mi to trocha blblo pri nero5.5,teraz mam 6ultra edition a nema problema :lol:
AdsBot [Google]
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 13:40

Príspevok od používateľa AdsBot [Google] »

6.3.1.15
Používateľov profilový obrázok
lacko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Luèenec

Príspevok od používateľa lacko »

sorry ok budem teraz triafat ale som v praci, a neviem si to overit. :? Takze skus ponuka start :arrow: programy :arrow: ahead :arrow: nero :arrow: nero info tool :arrow: a je tam taka jedna polozka kde ti napise ci mas ok aspi ja som mal ze chybne a potom mi neslo korektne ani cloneXXL to je taky softik neviem ci poznas na zistenie typu ochrany na cd.Tak som isiel na stranku www.adaptek.com je tam download na aspi len si treba dat pozor ci maas win98 alebo xpSkus ak nic tak napis :wink: .
Používateľov profilový obrázok
lacko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Luèenec

Príspevok od používateľa lacko »

lacko napísal:sorry ok budem teraz triafat ale som v praci, a neviem si to overit. :? Takze skus ponuka start :arrow: programy :arrow: ahead :arrow: nero :arrow: nero info tool :arrow: a je tam taka jedna polozka kde ti napise ci mas ok aspi ja som mal ze chybne a potom mi neslo korektne ani cloneXXL to je taky softik neviem ci poznas na zistenie typu ochrany na cd.Tak som isiel na stranku www.adaptek.com je tam download na aspi len si treba dat pozor ci maas win98 alebo xpSkus ak nic tak napis :wink: .
Do riti prepac je to www.adaptec.com a nie adaptek :roll:
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

K zobrazeniu info o mediu:
Ak mas nainstalovany CloneCD, tak tento program pouziva funkciu "hide CD-R medium" na oklamanie niektorych ochran. Preto sa medium v systeme tvari, ze je lisovane a nie napalovacie a preto aj nemozno pouzit ziadne programy na identifikaciu media. Tuto funkciu vypnes v CloneCD trayi vedla hodin a info o mediu by sa malo dat zistit (pokial nie je chyba niekde inde).

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"